Районних обранців вітає хор «Анафора».

Під час двадцять шостої, позачергової, сесії Здолбунівської районної ради, яка відбулася 11 січня, депутати, серед іншого, ухвалили зміни до районного бюджету, виділивши медикам району кошти на виплату зарплатні. Загалом було розглянуто п’ять питань порядку денного.
Оскільки засідання відбувалося у період зимових свят, перед початком роботи сесії депутатів та присутніх привітав різдвяними піснеспівами хор духовенства Рівненської єпархії Української православної церкви КП «Анафора». Священно­служителі подарували присутнім в сесійній залі чудові емоції, заспівавши кілька колядок.
Потому депутати розпочали роботу. Інформуючи присутніх щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, начальник фінансового управління Здолбунівської РДА Володимир Нечипорук закцентував увагу на основних серед них.


Зокрема задля забезпечення виплати заробітної плати працівникам медичних установ району було запропоновано внести зміни до районного бюджету на 2018 рік у частині збільшення видатків закладам охорони здоров’я за рахунок залишку коштів загального фонду районного бюджету у сумі 2000 тис. грн., які буде розподілено між Здолбунівськими центральною районною лікарнею, стоматполіклінікою та районним центром первинної медичної допомоги.
Також проектом рішення передбачено спрямувати залишок освітньої субвенції за 2017 рік у сумі 5622,1 тис. грн. на зміцнення матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів. Внесено й інші зміни, необхідні для забезпечення життєдіяльності району.
Рішення щодо змін до бюджету депутати підтримали одноголосно.
Вл. інф.
§

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити