Хоч про більшість веселих зимових свят нині залишилися лише приємні спогади, новорічна казка все одно триває. Адже найменші завжди чекають див і сподіваються на здійснення своїх мрій.
Завдяки зусиллям організаторів свята «Зимова казка», яке відбулося у Здолбунівському районному будинку культури 17 січня, юні краяни отримали чудові спогади та незабутні емоції. Того дня у святковій залі зібралися діти бійців, серед яких були й ті, чиї тати не повернулися з війни.


Спочатку юні гості переглянули лялькову виставу, в якій, звісно, добро здобуло перемогу. Згодом розпочалися рухливі ігри та конкурси. Дітлахи демонстрували і спритність, і уважність, і прагнення до перемоги. А потому до них у гості завітав Святий Миколай, котрий вислухав вірші та щедрівки і вручив кожному юному гостеві солодкі подарунки.
Цікаву програму підготували й провели талановиті працівники Здолбунівського районного будинку культури. Зі святами гостей привітала директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова.


А протягом дійства нас­наги до активності діткам надавали фахівці з соціальної роботи РЦ СССДМ Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук та волонтери - Софія Александ­рова і Владислава Кухарчук.
Того ж дня ще один зворушливий захід відбувся у кабінеті голови Здолбунівської РДА Сергія Кондрачука. З ініціативи представника об’єднання волонтерських організацій «Територія надії» Олени Миронець і за сприяння районного центру со­ціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч з дітьми бійців, які загинули чи були поранені на війні.
Акція «Свято без тата» вже стала традиційною. Четвертий рік поспіль її організовують українці, котрі живуть у Польщі, а також поляки, яким не байдуже до того, що відбувається на нашій землі. Вони передають діткам подаруночки як нагадування про те, що про них пам’ятають, а відданість Батьківщині їхніх батьків вважають справжнім подвигом.
Гостей привітав голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук, побажав їм здоров’я та миру. Потому Олена Миронець разом з колегами-волонтерами вручили 25 подарунків діткам, дякуючи кожному за мужність їхніх батьків. На пам'ять про зворушливу зустріч у всіх її учасників залишилося спільне фото.
За інформацією
Здолбунівського
РЦ СССДМ.
Фото Марини СТЕПАНЮК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити