На урочистому відкритті закладу.

Приміщення ДНЗ «Малятко», що в Мізочі, відтепер впадає у вічі здаля. Зовні ця будівля яскрава та ошатна, всередині - комфортна й тепла. Для малюків там створили справжній затишок - і новенькі меблі, і яскрава постіль на ліжечках, і «веселі» стіни, і непідробна атмосфера любові, яку дарує колектив закладу.

Мабуть, саме колектив на чолі з керівником ДНЗ «Малятко» Олесею Лищун найбільше радів тому, що всі роботи у садочку встигли завершити до новоріччя. Кожен з цієї невтомної когорти докладав зусиль до того, щоб «здати» приміщення в ідеальному стані. Тож напередодні 26 грудня – дня, коли до Мізоча з’їхалося поважне товариство на урочисте відкриття оновленого приміщення - працювали до півночі. Зате гостей зустріли, як і личить українцям: у чистому й ошатному обійсті-дитсадку.

В одній з груп садочка.

 


У просторому та обладнаному за сучасними вимогами адміністративному корпусі дитсадка «оселяться» 60 дітлахів з двох груп ДНЗ. Та головне, що завдяки проведеним роботам у «Малятку» вдалося відкрити додаткову групу. Тож «дитсадківська» родина збільшилася на 35 малят та налічує нині 176 дош­кільнят. Прик­метним таке зростання є ще й тому, що з 2011 року на Здолбунівщині не було відкрито жодної нової групи у ДНЗ. Наразі ж зрушення очевидні, і в наступному році у районі кількість місць у дитсадках зросте дуже суттєво.


Таку важливу справу вдалося втілити коштом субвенції з державного бюджету, отриманої за сприяння народного депутата Олександра Дехтярчука. Загалом у реконструкцію приміщення «Малятка» вклали 650 тисяч «держбюджетних» гривень. Тож у день урочистого відкриття оновленого ДНЗ нардеп також щиро привітав мізочан.
- Тішуся, що разом нам вдалося втілити у життя цю справу, і ще 35 діток отримають якісну дошкільну освіту. Тож хочу побажати кожному віри в себе, віри в Бога та бажання змінювати світ навколо на краще, - зазначив народний депутат.
Привітав мізоцьку громаду й очільник РДА Сергій Кондрачук, який нагадав, що кошти на ремонт інших приміщень ДНЗ «Малятко» спрямовували і з районного бюджету.
До привітань доєдналися й інші гості. Начальник відділу освіти Здолбунівської РДА Ігор Антонюк не лише привітав колектив ДНЗ «Малятко», а й нагородив його грамотою. А селищний голова Мізоча Богдан Похилюк вручив Подяки всім, хто долучився до оновлення садочка.
Звучали під час свята і добрі слова від колег – колективів Мізоцьких НВК та музичної школи, а також музичні вітання від дорослих та маленьких мізочан. А господиня та берегиня «Малятка» Олеся Лищун звернулася до усіх з найщирішою вдячністю та згадала про ті напружені осінні дні, коли довелося трудитися чи не цілодобово. Щоб встигнути зробити все вчасно, усім колективом і пісок носили, і шпаклювали, і прибирали. А у вихідні дні до працівників ДНЗ у цій справі активно долучалися й батьки дошкільнят, які також прагнули якнайшвидше «здати» оновлений садочок для своїх малюків.
- До цього дня ми йшли тернистою стежинкою, але з допомогою добрих людей таки це зробили. Все це - для наших мізоцьких діток, яких тут виховуватимуть щирими українцями. І хтозна, може й ми виростимо майбутніх нардепів, які згодом побудують у Мізочі величезний дитячий комплекс з басейном! – раділа Олеся Василівна.
Врешті ж настав і най­урочистіший момент – під опікою дорослих малюки перерізали традиційну стрічку та першими ступили до оновленого приміщення. Ці дітки, які того дня сміливо розповідали віршики гостям, усіх літер вимовляти ще не вміють. Але в оновленому дитсадку їх цьому обов’язково навчать. Як і по-справжньому любити свій край, де вони народилися та зростають.
Марина СТЕПАНЮК.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити