Під час свого візиту урядовці взяли участь у відкритті потужного інвестиційного проекту на 25 мільйонів євро – українсько-шведського під­приємства «Українські лісопильні». Також у селі Пісків Костопільського району урочисто відкрили школу за стандартами Нового освітнього простору.
Під час наради з лікарями та головами ОТГ Рівненщини Геннадій Зубко повідомив, що для свого розвитку Рівненщина у 2018-му отримає значно більше коштів, аніж цьогоріч. Зокрема 214 мільйонів гривень спрямують з Державного фонду регіонального розвитку на будівництво та реконструкцію шкіл, дитсадків, лікарень і будинків культури.


Разом з тим, пріоритетними для кожної області у 2018 році мають бути проекти, які передбачають створення освітнього простору в українських школах, сучасних ЦНАПів, центрів безпеки, медичних амбулаторій та дитячих сімейних будинків. Це 5 першочергових проектів, спрямованих на поліпшення добробуту людей.
«Приємно, що в наступному році з’явиться більше можливостей для розвит­ку нашої області. У 2017-му ДФРР надав Рівненщині 126 мільйонів гривень, а вже наступного область отримає 214! Хочу додати, що за останні 3 роки в державі зроблено набагато більше, аніж за усі роки незалежності. Тому зміни вселяють віру в краще майбутнє», - наголосив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Ще 186 мільйонів гривень спрямують з держбюджету на розвиток сільської медицини – будівництво нових амбулаторій, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих, на придбання автотранспорту та інші потреби.
«Жителям громад точно потрібна якісна первинна медицина у сільській місцевості. І її готові надавати сільські лікарі! Але їм потрібні сучасні амбулаторії, житло, транспорт і гідна зарплата. Всі ці питання вирішує ініціатива Президента України щодо забезпечення доступності та якості медпослуг на селі», - зазначив Геннадій Зубко.
За інформацією
Рівненської ОДА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити