Під час засідання сесії Здолбунівської районної ради знову порушили нагальну проблему відсутності коштів на те, щоб «закрити» рік у медичній галузі району.
Про порожній зарплатний фонд вкотре нагадав головний лікар Здолбунівської ЦРЛ Владислав Сухляк. Адже медикам нашого району не вистачає коштів з державної дотації на забезпечення зар­платні до кінця року.
- Складається патова ситуація. І як з неї вийти - невідомо, бо ні субвенції з держбюджету, ні дотації немає. До того ж є рішення апеляційного суду щодо працівників Мізоцького терапевтичного відділення № 2, згідно з яким цим людям потрібно виплатити зарплатню. Де ж брати на це кошти, коли на рахунку нулі? - обурюється Владислав Сухляк.
Натомість розраховувати на те, що дірки «залатають» за рахунок коштів з районного бюджету, також не доводиться.


- Зараз ми не маємо перевиконання районного бюджету, тому й коштів з нього на цю статтю спрямувати не можемо, - пояснює начальник фінансового управління Здолбунівської РДА Володимир Нечипорук, зазначаючи, що необхідність проведення оптимізації витрат у галузі була зрозумілою ще раніше.
Нещодавно з державного бюджету таки надійшла дотація, однак цих коштів для виплати заробітної плати медпрацівникам району не вистачить. Наразі на виплату зарплатні медичним працівникам бракує понад 3 млн. грн.
Щоправда, в інших районах Рівненщини ситуація з «медичними» коштами ще гірша. Хоч, звісно, наших медиків це не заспокоює.
Якщо ж виходу на Здолбунівщині не знайдуть і додаткових коштів «згори» не надійде, медикам, вочевидь, доведеться вимушено піти у відпустки.
Марина СТЕПАНЮК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити