У м. Рівне, в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. № 18, 16-17 грудня в черговий раз відбувся обласний дитячий турнір з шахів «Святий Миколай у кожну хату». За перемогу змагались близько півтори сотні шахістів у трьох вікових категоріях: 2000-2003 р. н., 2004-2007 р. н., 2008 р. н. та молодші. Здолбунівщину на турнірі представляли 13 наших земляків - учні міської гімназії, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, № 5, № 6 та ЗОШ І ст. № 7. Усі вони займаються в шаховому гуртку підліткового клубу «Фаворит» під керівництвом Йосипа Борзенка.


У ході шахових баталій з найкращого боку проявили себе учениця 9 класу Здолбунівської гімназії Марія Гнатюк та учень 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст.
№ 5 Антон Хмарук. Ці юні спортсмени продемонстрували досить змістовну гру і заслужено стали призерами. Марія Гнатюк виборола друге місце серед дівчат у своїй віковій категорії, а Антон Хмарук - третє серед сімдесяти двох учасників у своїй віковій категорії.
Усіх переможців та призерів обласного турніру було нагороджено грамотами, медалями й призами. Крім того, кожен з юних шахістів, які брали участь у змаганнях, отримав спеціальний подарунок.
Вл. інф.
На фото: призери обласного дитячого турніру з шахів Антон ХМАРУК та Марія ГНАТЮК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити