Першокласники Мізоцької музичної школи після
вручення їм дипломів «Юний музикант».

За доброю традицією, у Мізоцькій музичній школі відбувся мистецький захід «Посвята в юні музиканти учнів перших класів», а таких цьогоріч у закладі 23.
На свято зійшлися мами, татусі, бабусі, дідусі та друзі першокласників. Самі ж ці дітки демонстрували присутнім свої таланти та здобутки за І півріччя навчального року. Уперше була в їхньому житті настільки відповідальна й хвилююча подія - вийти на сцену та зіграти для повного залу глядачів музичний твір.


Після концерту з вітальним словом виступив директор Мізоцької музичної школи А. М. Ольховець. Він вручив дип­ломи й солодкі призи учням 1-го класу, які під час свята склали обіцянку сумлінно навчатись музики та відвідувати уроки з фаху, сольфеджіо, музлітератури, хору, а також поводитись чемно та берегти шкільне майно. Загалом «Посвята в юні музиканти учнів перших класів», сценарій котрої розробила і яку вела заступник директора з навчально-виховної роботи школи Н. П. Луцюк проходила в теплій, але урочистій атмосфері. Викладачі музичної школи, юні артисти, організатори свята отримали від батьків учнів, гостей подяки за задоволення та насолоду від свята.
Дирекція школи запросила батьків на перевідний академконцерт, який відбудеться в травні 2018 року задля оцінювання музичного та виконавського зростання учнів 1-го класу.
За інформацією,
наданою Мізоцькою
музичною школою.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити