Осінь нового навчального року у Здолбунівському районному цент­рі творчості дітей та юнацтва виявилась досить плідною. Вихованці центру взяли участь у багатьох культурно-мистецьких заходах. Зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Ритм» та зразкова студія естрадного співу «Юність» виступили на святкуванні Дня міста Здолбунова. Колективи закладу були запрошені до участі в урочистостях з нагоди 135-річчя місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5, зокрема – хоровий колектив «Елегія» та зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Ритм».


В останню середу вересня у Здолбунові відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти. Участь у цьому заході взяли такі художні колективи центру, як зразковий ансамбль народного танцю «Барвінок», зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Ритм», ансамбль східного танцю, зразковий фольклорний гурт «Жайворонок», зразкова студія естрадного співу «Юність».
Жовтень же розпочався з доб­ра. Вихованці центру творчості завітали у Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів зі святковим концертом, до участі в якому, окрім зазначених вище колективів, долучилась літературна студія «Зорецвіт» (кер. Ю. Бржечко).
Також вихованки «Зорецвіту» Діана Семенюк, Іванна Лукасюк, Діана Денисюк, учасниця гуртка «Культура мови та спілкування (основи журналістики)» Олена Остапчук виступили на районному огляді читців-гумористів, де вибороли І та ІІІ місця відповідно.
Багатою на різноманітні заходи осінь була й для зразкової студії естрадного співу «Юність». Її вихованці взяли участь в обласному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «Поліська січ», де тріо у складі Вікторії Кальчук, Олександра Рудяка та Карини Мохначук здобуло перемогу. Також вдалою була участь вихованців студії у Всеукраїнському фестивалі естрадної пісні «Пісня буде поміж нас» - дві перемоги: Вікторія Кальчук завоювала третє місце, а тріо у складі Карини Мохначук, Софії Омельчук та Вікторії Кальчук - друге.
На сцені ХVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» у місті Львів теж виступало тріо Вікторії Кальчук, Олександра Рудяка та Карини Мохначук. І в підсумку наші вихованці вибороли третє місце.
Цьогоріч Вікторія Кальчук мала честь представляти район на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Яскраві діти України», де диплом за участь отримала з рук Тараса Петриненка.
Кипить робота і в гуртках та студіях образотворчого, декоративно-прикладного, науково-технічного напрямів. Вже цього навчального року їх вихованці брали участь в обласному конкурсі дитячого малюнка «Україна без корупції» та обласній виставці-конкурсі з оригамі «Паперовий світ».
Але й попереду ще багато різноманітних конкурсів, фестивалів, виставок та цікавого дозвілля у стінах Здолбунівського РЦТДЮ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити