Новий проект «Відкритий університет» представили молодим землякам активісти Національного Корпусу Здолбунів. Перші лекції відбулися 16 грудня у Здолбунівському районному центрі творчості дітей та юнацтва.
Захід пройшов з аншлагом. Півсотні юнаків та дів­чат мали змогу почути історії з життя відомих у нашому краї людей. Тож запрошені гості - голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук, радниця очільника Рівненської ОДА Ірина Михалевич та керівник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук по черзі виступали перед кожною з трьох груп, на які розділили аудиторію. А в перервах, за чашечкою кави, слухачі мали змогу обговорити почуте на лекціях.


Адже цього дня з вуст спікерів звучали справді цікаві історії - «живі» підтвердження їхніх життєвих досягнень.
Наприклад, Ірина Михалевич повідала про те, що «щасливим квитком» для неї став вступ до НаУ «Острозька академія» і практика на телеканалі РТБ. А згодом їй вистачило внутрішньої відваги залишити стаціонарне навчання та піти працювати на телебачення.
А от Сергій Кондрачук вів мову про особливості своєї роботи. Очільник РДА запевнив, що має дуже багато планів, тож покидати свій пост не збирається. І не прагне балотуватися до Верховної Ради, щоб не стати одним з тих, хто часто віддалений від проблем простого люду.
Сергій Мерчук же поділився історіями про небезпечні будні поліцейського та порадив молоді у виборі професії обов’язково дослухатися до власних бажань. Адже його не раз доводилося чути від претендентів на роботу у патрульній поліції про те, що ці люди з дитинства мріяли стати право­охоронцями. Натомість через життєві обставини чи плани батьків втілити свою мрію змогли тільки тепер.
Під час лекцій звучало чимало запитань, часом непростих і навіть провокативних. Тож заняття вийшло і захопливим, і повчальним. А невдовзі на слухачів «Відкритого університету» очікують нові зустрічі з цікавими людьми.
Ірина САМЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити