Ігровий момент.

Кубок з благодійного футболу між збірними командами поліції Рівненщини та бійців АТО розіграли у Здолбунові на стадіоні «Локомотив» минулої неділі, 26 листопада. Матч провели задля збору коштів на систему відеоспостереження для медиків одного з добровольчих батальйонів.

Майбутніх захисників традиційно зацікавила зброя.


Організаторами спортивного поєдинку виступили волонтери і Здолбунівська спілка учасників бойових дій та АТО (УВО).
Для нашого міста вже стало доброю традицією дарувати місцевим жителям футбольні уікенди і тим самим залучити їх до благодійності. Тож дуже шкода, що цього разу на доброчинний захід прийшло дуже мало людей.


Перед футбольним поєдинком присутніх порадувала співом неперевершена Христина Панасюк - співачка та волонтерка, кот­ра регулярно навідується з концертами на фронт. Гра футболістів, на відміну від холодної дощової погоди того дня, була запеклою, видовищною. У певний момент команда поліції змогла тактично переграти суперників і прострілом зі штрафного майданчика забила єдиний у матчі гол. Таким чином зустріч закінчилася з рахунком 1:0 на користь збірної поліцейських Рівненщини.
Одночасно з матчем поблизу ігрового поля діяла польова кухня. Волонтери активно запрошували скуш­тувати смачних фірмових страв від бійців АТО та зігрітися чаєм.
Завдяки благодійному футболу вдалося зібрати 5713 гривень.
Вл. інф.
Фото Ірини САМЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити