“Життя прекрасне і цікаве у цьому віці...”, - так відповіла на своє конкурсне запитання одна з пар-учасниць “Осіннього балу”, що вже вкотре відбувся у стінах Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

 

 

Чи часто наші діти-підлітки, стомлені від великих навантажень шкільної програми, стурбовані буденними проблемами своїх батьків та й, зрештою, власними дрібними клопотами, у ці холодні осінні дні із задоволенням біжать до школи і кажуть, що їм тут цікаво, добре, що їх тут розуміють, підтримують, їм допомагають самоствердитися? Безперечно, ні. І лише там, де налагоджено тісну співпрацю вчителів, дітей та батьків, де на всій потужності вирує шкільне життя, дітям стає цікавим кожен день.
Наша школа живе у шаленому темпі від початку навчального року. І вже чимало конкурсів районного рівня засвідчили, що діти наші – одні з найкращих, бо завжди здобуваємо гідні перемоги.


Нещодавно у ЗОШ № 3 відбувся вже традиційний “Осінній бал” з учнями 10-х класів. Проходив він на конкурсній основі. Заздалегідь підбирали пари, які готували собі відповідне вбрання, розучували правила поведінки кавалерів і дам, оволодівали технікою виконання повільного вальсу.
Юні дизайнери інтер’єру перетворили звичайний шкільний коридор на казкову залу із сотнею романтичних свічок, зі старовинними підсвічниками, золотом стрічок і серпантинів, із вишуканими гардинами. Чого тільки не нафантазує дитяча уява!? А коли до зали увійшли всі учасники, від їхньої краси перехопило подих. І розгорнулася справді осіння казка. Її довершувала танцем красуня-Осінь - Катерина Бондарчук, неповторний ведучий (випускник нашої школи) Олег Ягелюк.
Учні підготувалися до балу прекрасно. Мудрому журі було непросто, адже оцінювати пари довелося у 3 номінаціях: зовнішній вигляд і манера поведінки; виконання повільного вальсу; відповідь на конкурсне запитання. Майже як на конкурсах високого рівня!
Змагались учасники за нагороду – коштовну корону (за придбання призів і подарунків конкурсантам щира подяка батькам школярів). Перемогли наступні пари: звання “Міс і Містер Вересень” отримали Олена Отроцюк та Євгеній Мірошніченко, “Міс і Містер Жовтень” - Надія Левчук та Ігор Бартманський, “Міс і Містер Листопад” - Анастасія Сай та Артем Івченко. А найпочесніше звання - “Міс і Містер Осінь-2009” та головний приз отримали Олександра Прадош і Олександр Мануйлик. Анну Сірук та Дмитра Бенюка обрали парою глядацьких симпатій. У перервах між виступами учасників відбувались веселі конкурси для глядачів.
…Бал завершився, музика стихла, враження від дійства залишаться ще надовго, мабуть, до наступного “Осіннього балу”. Я ж для себе вкотре переконалася: мої діти – найкращі.
Тамара ТКАЧ,
класний керівник 10-А класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.


Comments are now closed for this entry