Під час вручення паспортів.

Здолбунів. Площа Базарна. Яскраві вишиванки й синьо-жовті стрічки на грудях присутніх. Усі вони з гордістю спостерігають, як неспішно лине флагштоком вгору наш синьо-жовтий прапор. Лунає гімн, а з неба ллє рясний дощ. Він вщухне лише за півгодини. І тоді учасники свята нарешті матимуть змогу зробити пам’ятні світлини у вишиванках.

Двадцять третього серпня, у День Державного Прапора України, очільники району та міста традиційно вітали усіх з цим державним святом. Злива, яка розпочалася чи не водночас з урочистими заходами, не завадила учаснику бойових дій, воїну 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Віталію Демчишину з с. Ільпінь урочисто підняти прапор. Як і торік, на верхівку флагштока у ті хвилини сів птах, знову символізуючи надію на омріяний нами мир.


Промовці говорили про потребу усім завжди пам’ятати, що незалежність ми отримали дорогою ціною - ціною багатьох життів. Тож і досі нашого мирного прапора кольору неба та колосся панічно боїться Мос­ква, боїться, бо він завжди був символом національно-визвольної боротьби. Тому й віра в те, що наш стяг майорітиме над єдиною Україною - незламна. Упевнена, вірять у це й одинадцять юнаків та дівчат з нашого району, які того дня отримали з рук голови Здолбунівської РДА Сергія Кондрачука, голови Здолбунівської районної ради Олега Дацюка та міського голови Здолбунова Ігоря Ольшевського свої паспорти у формі ID-карток.
Продовженням урочистостей стало вшанування народних героїв, борців за незалежність України - громадськість, керманичі району та міста поклали до пам’ятних місць квіти.
Ірина САМЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити