У Всесвітній день пошти, в Києві, у залі Національного палацу мистецтв “Україна” відбувся ІІІ Всеукраїнський форум працівників поштового зв’язку. На зібрання з усіх куточків нашої країни прибуло понад 3000 делегатів – кращі листоноші, оператори, начальники центрів та відділень поштового зв’язку, які представляли весь 110-тисячний колектив галузі. У форумі також взяли участь Прем’єр-міністр України Ю. Тимошенко, представники міністерств і відомств, регіональних організацій, генеральний директор УДППЗ “Укрпошта” Т. Замкова та голова Об’єднаної профспілкової організації працівників зв’язку М. Стародуб. 
Працівники поштового зв’язку України підбили підсумки роботи за останні 5 років, обговорили теперішній стан своєї галузі та, окресливши шляхи вирішення найактуальніших проблем, затвердили стратегію її подальшої діяльності. Зокрема, в ухваленій форумом резолюції пріоритетним напрямом діяльності національного оператора поштового зв’язку УДППЗ “Укрпошта” визначено інтеграцію в європейську і світову системи зв’язку. Крім того, поштовики ставлять перед собою завдання підвищити якість, надійність і безпеку послуг та ефективність поштової мережі, сприяти росту об’єму поштового ринку в Україні.
Прийняття Урядом Державної цільової економічної програми розвитку поштового зв’язку в Україні на 2009-2013 рр., запровадження нових технологій та високий професіоналізм працівників забезпечуватимуть виконання поставлених перед галуззю задач, зазначили учасники форуму у своєму Відкритому зверненні до громадськості та влади. Також поштарі закликали співвітчизників бути єдиними, шанувати і допомагати один одному, що сприятиме досягненню добробуту в державі, підвищенню її авторитету на світовій арені.
Учасники ІІІ Всеукраїнського форуму працівників поштового зв’язку постановили, що наступне подібне зібрання відбудеться у 2013 р.
За матеріалами форуму.

Comments are now closed for this entry