Під час одного з майстер-класів.

На запрошення адміністрації Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту для учнів групи № 1 «Черговий стрілочного поста. Оператор поста централізації» голова Здолбунівської РО Товариства Червоного Хреста України Марія Михайлівна Бєлікова разом з волонтерами провела майстер-класи з надання першої долікарської допомоги. В ході них учні не лише здобули відповідні теоретичні знання, а й відпрацювали на практиці навички з перевірки свідомості, дихання, виявлення критичної кровотечі у постраждалих. Також червонохрестівці навчали учнів, як перевіряти прохідність дихальних шляхів, надавати першу допомогу при травмах, правильно виконувати серцево-легеневу реанімацію.


- Нині, зважаючи на події, що відбуваються на Сході України, такі практичні заняття набули особливої актуальності. А те, що практиці надання першої допомоги навчають в училищі, - особливий плюс, - поділився враженнями учасник майстер-класів Максим Небрончук.
- Ми мали можливість застосувати свої теоретичні знання про надання першої допомоги на практиці. Хай це були лише навчання, зате тепер ми, безперечно, не розгубимося під час несподіваної критичної ситуації в реальному житті, - продовжила думку Оксана Щаблевська.
Здолбунівська РО ТЧХУ вже кілька років поспіль співпрацює з нашим навчальним закладом. Майбутні залізничники - учасники багатьох програм червонохресного Товариства. А по закінченні згаданих вище навчань дівчата групи № 1 виявили бажання стати волонтерами Здолбунівської РО Товариства Червоного Хреста України.
Наталія ШЕМЕНЮК,
викладач ДНЗ
“Здолбунівське ВПУЗТ”.

Comments are now closed for this entry