Комунальники всієї України традиційно у третю неділю березня відзначають професійне свято, яке цьогоріч припадає на 20 березня, не винятком є і працівники Здолбунівського ТзОВ Комунальних підприємств. Святкувати справді є що, адже в минулому році комунальники плідно попрацювали над чистотою нашого міста, а також сіл Здовбиця, Богдашів, Кошатів та Ільпінь. На початку 2015 року підприємство придбало новий сміттєвоз, а також партію євроконтейнерів, що дає можливість зробити графік збору ТПВ ще гнучкішим та зручнішим для споживачів. Також були придбані спеціальні контейнери для збору ПЕТ-пляшок, чим ми ще на крок наблизили збір сміття у нашому місті до європейських стандартів.


ТзОВ КП також приєдналося до всеукраїнської програми Благодійного фонду «ОВЕС» зі збору пластикових кришок для подальшої переробки та виготовлення протезів та їхніх частин для воїнів АТО. Контейнери підприємства для збору кришечок ми можемо бачити не тільки в громадських місцях, але й у школах міста і району! Всі небайдужі можуть долучитися до цієї акції!
Працівники комунального підприємства не тільки забезпечують чистоту нашого міста, а ще проводять роботи з реконструкції та капітального ремонту вуличного освітлення, чим сприяють зручному пересуванню жителів міста у темну пору доби.
Бригада електромонтерів ТзОВ КП виконує роботи й за межами нашого міста та району. Так, у 2015 році провели безліч робіт з реконструкції вуличного освітлення по Рівненській області, взяли участь у реалізації проекту з реконструкції вуличного освітлення у с. Вельбівно Острозького району, здійсненого за кошти Європейського Союзу в рамках втілення Програми розвитку ООН в Україні. У рекордні строки забезпечили освітлення у с. Новий Корець Корецького району.
Наш молодий та креативний колектив із задоволенням бере участь у всіх громадських, культурних і благодійних акціях та заходах. І, прагнучи жити у європейській розвинутій країні, не зупиняємось на досягнутому.
Усвідомлюючи наявний негативний стереотип, який склався в Україні щодо житлово-експлуатаційних організацій, і бажаючи змінити ситуацію, створивши нову модель ЖКГ, ТзОВ Комунальних підприємств стало одним із засновників Першої Здолбунівської управляючої компанії (ТзОВ «ПЗУК»). В основу концепції її діяльності покладено вивчення ринкових тенденцій, новітніх технологій в управлінні нерухомістю.
Перша Здолбунівська управляюча компанія стане надійним управителем, який забезпечить професійний підхід до роботи, кваліфіковане, фахове й ефективне обслуговування будинків, зробить життя мешканців комфортнішим.
Тож вітаємо вас, комунальники, з прийдешнім професійним святом. Бажаємо вам сил, терпіння та ентузіаз­му робити наше місто справді європейським, екологічно чистим мальовничим куточком України.
Генеральний директор
Л. В. Бабак та колектив ТзОВ КП.

Comments are now closed for this entry