На фото: під час зустрічі з Ю. БРЖЕЧКОМ.

Юрій Ростиславович Бржечко - місцевий поет та бард, який не уявляє свого життя без Слова. Він - багатогранна особистість і, як справжній митець, живе за визначенням видатної Ліни Костенко: “Митцю не треба нагород - його судьба нагородила...”.
Митець за покликанням, Юрій Ростиславович ось уже 20 років є керівником літературної студії «Зорецвіт» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, працює з обдарованою молоддю.
У рамках діяльності літературно-мистецької вітальні «В світі прекрасного» Здолбунівської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч користувачів книгозбірні з Юрієм Бржечком та його родиною.
Присутнім було цікаво переглянути підготовлену працівниками бібліотеки презентацію про творчі надбання поета. Для самого ж Юрія Ростиславовича ця презентація, як і привітання з ювілеєм, котрий він нещодавно відзначив, стала приємним сюрпризом.


Юрій Бржечко до зустрічі підготував презентацію проекту своєї книги «В руках у Деміурга» (мале вибране). Отож, звучали поезія, п’єси, філософські трактати і пісні в авторському виконанні.
Гумористичну сценку «Два поети» й уривок з п’єси «Вихід у безсмертя» (про св. Кирила і Мефодія), а також пісні під супровід гітари уміло виконали вихованки літературної студії «Зорецвіт» Вікторія Стецюк, Олена Ніколайчук, Анастасія Порана, Анна Горпинич.
Із задоволенням присутні послухали й пісні Вікторії Стецюк «Спить місто», «Плач України» у її власному виконанні.
Під час заходу на адресу Юрія Ростиславовича було сказано багато вдячних слів, учасники зустрічі щиро бажали йому успіхів і нових творчих надбань.
Світлана ЖИВЮК,
провідний бібліотекар відділу обслуговування
Здолбунівської ЦБ.

Comments are now closed for this entry