Минулої неділі, 14 лютого, чимало здолбунівчан зібралося на площі поблизу місцевого районного будинку культури. Приводом для цього став благодійний захід «На Стрітення», спрямований на підтримку військових. Його організували Здолбунівський районний будинок культури, БФ «Руєвит» та місцеві активісти.


Незважаючи на похмуру погоду, атмосфера на святі була піднесеною та позитивною. Задля комфорту учасників заходу рух транспорту на вулиці Незалежності поблизу Здолбунівського РБК перекрили на кілька годин.


Гості свята охоче куштували страви з польової кухні, брали участь у різних майстер-класах, купували квиточки безпрограшної лотереї та вироби народних умільців, насолоджувалися виступами місцевих та запрошених артистів. Активні інтелектуали мали можливість позмагатися у квесті, який провели члени громадської організації «ЗЕОН».
Згодом волонтери повідомили, що під час заходу вдалося зібрати 2420 грн. Ці кошти передадуть на потреби нашої армії.


До слова, зі святом кохання наших захисників привітали й інші наші небайдужі земляки. Так, учениці Здолбунівського ВПУЗТ випекли печиво у формі сердечок і передали його волонтерам.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry