Якщо правильно харчуватися, дихати чистим повітрям та пити добру воду, можна прожити довго і при цьому мати міцне здоров’я, вважає валеолог Ольга Златоустова. Жінка на власному досвіді переконалася, що правильне ставлення до власного здоров’я сприяє одужанню навіть за умови важких хвороб.
Валеологія – це сучасна інтегральна наука про фундаментальні закони духовного, психічного і фізичного здоров’я як окремої особи, так і всього суспільства в цілому. Утім, Ольга Златоустова пояснює це поняття значно зрозуміліше.
- Валеологія – це наука про те, як не хворіти, - розповідає жінка. – Я свого часу мала великі проблеми зі здоров’ям, але коли повірила в одужання та почала вживати «правильні» продукти, стала почуватися себе значно краще.


Колись ще Гіппократ сказав дуже мудрі слова: «Їжа повинна бути ліками, а ліки – їжею». Тому пані Ольга відтепер переконує всіх, що кожен повинен свідомо ставитися до того, що вживати, щоб харчування було корисним, а їжа – безпечною.
- Природа подарувала нам усе, тільки потрібно вивчати та добре орієнтуватися у тому, що варто вживати, - зазначає валеолог. - Я вже більше десяти років працюю у компанії «Амріта», яка пропонує виключно українську продукцію, виготовлену з натуральних складників. І впевнена, що ті, хто щиро вірить у допомогу таких засобів, можуть позбутися навіть важких хвороб. Тим паче, що природа справді дає нам ліки практично від усіх недугів. Ось, до прикладу, ще моя бабуся колись казала: «Якщо заболить живіт, шукай велику таблетку на городі». Ця «таблетка» – гарбуз, який має протигельмінтні властивості. Отже, олія з насіння гарбуза – чудовий засіб для позбавлення від гельмінтів, для покращення зору. Взагалі, існує дуже багато корисних фітопродуктів.
Пані Ольга переконана, що одним з головних чинників, що забезпечують нормальний стан здоров’я, є правильна функція імунної системи. На жаль, коли людина переживає постійні стреси і при цьому ще й потерпає від дефіциту вітамінів та мінералів, у неї розвиваються різні хвороби, починають «атакувати» паразити. Але такий стан можна попередити, і саме про це повинні дбати усі, хто свідомо ставиться до власного здоров’я.
Нині пані Ольга періодично проводить своєрідні круглі столи, під час яких люди діляться власним досвідом оздоровлення. Основне ж, на її думку, вживати фітопродукти з вірою і любов’ю, й тоді вони ефективно допомагають.
Оксана ПЕТРИК.

Comments are now closed for this entry