Усі свідомі громадяни роблять свій внесок у справу захисту цілісності та незалежності нашої держави. Учні та педагоги Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. ось уже другий рік поспіль займаються волонтерством. До 1 вересня діти та вчителі зібрали більше
30 кг чаю та кави для воїнів АТО. З ініціативи активістів учнівського самоврядування було проведено благодійний ярмарок, кош­ти від якого перераховані у фонд допомоги воїнам АТО Здолбунівщини. А нині учні активно плетуть маскувальну сітку.
Педагоги роблять неоціненний вклад у патріотичне виховання юного покоління. Так, у рамках відзначення у свято Покрови Дня захисника України класні керівники 10 та 11 класів В. С. Третяк та І. С. Загалевич провели виховний захід «Герої сьогодення!», на який запросили місцеву поетесу Г. М. Петровську. У поетичних рядках Галини Миколаївни звучить біль та невимовна туга всіх односельчан. Її вірші продекламували учні 10 та 11 класів.


Не залишила байдужими наших учнів і конференція, присвячена Голодомору 1932-1933 рр., «То не рік, криваве клеймо…», яку підготували вчитель історії
О. А. Возна та педагоги-організатори Л. В. Глівчук і О. В. Грабань. Діти ознайомилися зі свідченнями очевидців тих страшних подій і, схоже, зрозуміли істинні «хороші» наміри Росії щодо України.
Нинішня «гібридна» війна принесла нашій країні багато лиха. Проте й відродила дух патріотизму, національної свідомості, самопожертви. Недарма кажуть, що ми продовжуємо жити у наших діях. Тому переконана, що наші учні стануть свідомими громадянами – патріотами, здатними забезпечити країні гідне місце у європейській спільноті.
Галина МОХІЛЬ,
заступник директора з виховної роботи
Глинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Comments are now closed for this entry