Піонер – означає той, хто йде попереду. Так, передова учнівська молодь міської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відгукнулася на заклик Червоного Хреста України зібрати сільгосппродукти для людей похилого віку, малозабезпечених та інвалідів. Школярі проявили неабиякий ентузіазм в акції адресної допомоги. Зібрані овочі та фрукти семикласники доставили за визначеними адресами. Хвилюючими моментами були щирі слова вдячності літніх людей, навіть сльози на їхніх очах: хтось запрошував учнів на чай, хтось пригощав солодощами, а інші просто дякували.


- Нам не настільки важливим є вміст пакунків, як те, що про нас не забувають, нас пам’ятають, а відтак люблять, - зауважила вдячна пенсіонерка Марія Тимофіївна Сідлецька. – В таких заходах милосердя відчувається зв’язок поколінь, взаємоповага, проявляються справжні людські цінності.
Нагадаю, що ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 бере активну участь в державній програмі громадянсько-активної школи (ГАШ).Учні багато років підряд здійснюють подібні заходи, добросовісно відгукуються на інші акції милосердя. Окрім того, вони здійснюють шефство над підопічними Здолбунівського будинку-інтернату для людей похилого віку, готують для них культурно-розважальні програми.
Так тримати, хлопці та дівчата! І криза нам не страшна, бо ми разом, ми єдині.
Олександр БОТАРЬОВ,
педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

Comments are now closed for this entry