Проведення щорічного місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності у Здолбунівському вищому професійному училищі залізничного транспорту уже стало доброю традицією. Цього разу він тривав з 20 жовтня по 20 листопада. У рамках місячника відбулась низка цікавих та пізнавальних заходів: конкурс «Попереджений - захищений»; вік­торина з теми «Електробезпека»; бліц-турнір з теми «Пожежна безпека»; виховні години; конкурс плакатів; олімпіада з охорони праці; круглий стіл; КВК між учнями навчальних груп № 2, № 3, № 7, № 12, № 14, № 16 та № 17.
У змаганнях першокурсників брали участь по два учні з кожної групи. Цікаві завдання та конкурси було підібрано викладачем Л. Г. Бойко. З теми «Електробезпека» найкращі знання продемонстрували учні групи № 17 Дмитро Синицький та Михайло Синнюк, з теми «Пожежна безпека» - учні групи № 16 Володимир Чиберяк Володимир та Богдан Швець. Переможцем бліц-турніру став учень групи № 12 Максим Малафей.


Журі у складі директора училища Р. І. Шевчука, його заступників Т. П. Нагорної та О. В. Баюн, голови учнівської профспілкової організації Н. А. Поліщук, голови профспілкової організації училища О. В. Трало та секретаря-референта О. Л. Сірак оцінювало не тільки знання, а й артистизм, винахідливість та оригінальність учасників.
У номінації «Музичний супровід» перевагу надали команді групи № 14, «Веселий настрій» - групи
№ 3, «Глядацька симпатія» - групи № 16, «Винахідливість» - групи № 17. Переможцями, як і улюб­ленцями глядачів, стала команда «Фенікс» групи № 16 «Помічник машиніста тепловоза. Слюсар з ремонту рухомого складу», друге місце виборола команда «Форсаж» групи № 7 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник», третє - команда «Рембо» групи № 2 «Слюсар з ремонту рухомого складу». І призери, і переможці отримали грамоти та подарунки від учнівського профспілкового комітету.
Завершив місячник брейн-ринг «Що? Де? Коли?» між учнями та викладачами. До команди викладачів увійшли Р. І. Шевчук (капітан), М. В. Павлюк, Т. П. Нагорна та О. В. Баюн, Р. С. Ковальська, М. М. Баюн, С. В. Павлюк і О. Л. Сірак. До складу учнівської команди увійшли першокурсники - учасники гуртка з охорони праці. Право влади надали єдиній дівчині - учениці групи № 14 Софії Мулярчук. Під час гри всі були в емоційному напруженні, з азартом слідкували за станом рахунку. Молодь продемонструвала блискучі знання, вразила своєю кмітливістю, та все ж не обіграла своїх досвідчених наставників.
Оксана БАЮН,
заступник директора
з навчально-виховної роботи
ДНЗ “Здолбунівське ВПУЗТ”.

Comments are now closed for this entry