У селі Буща вже завершується реалізація проекту будівництва паливної на твердому паливі та заміни мереж у місцевій загальноосвітній школі. Розпочали цю реконструкцію ще у 2013 році. Тоді встигли встановити твердопаливний котел та замінити мережу. Проте до проекту було включено ще сантехнічні роботи, які у 2013 році у зв’язку з відсутністю фінансування призупинили. До слова, вартість робіт, передбачених кошторисною документацією, складала більше 1 млн. грн.
Одним з джерел фінансування цього проекту були кош­ти субвенції на фінансування соціально-екологічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Минулого року районний бюджет цієї субвенції не отримував, тому у місцевій школі так і не встигли впорядкувати санвузлів. Для завершення робіт потрібно було ще близько 427 тисяч гривень.


Цьогоріч було відновлено виділення субвенції для зони спостереження району, тому на втілення проекту Здолбунівською РДА спрямовано більше 400 тис. грн.
Нині у школі завершують заміну зовнішніх мереж каналізації, внутрішнє упорядкування санвузлів, заміну сантехнічного обладнання і облаштування внутрішніх мереж водопостачання та каналізації.
Як стверджує директор Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимир Олексійчук, після завершення робіт у школі комфортно буде усім.
- Ремонтні роботи розпочалися наприкінці жовтня 2015 року, нині вони на завершальному етапі, - розповідає директор. - Добре, що проект будівництва паливної на твердому паливі передбачає і сантехнічні роботи. Бо досі ні діти, ні педагоги не мали комфортних зручностей. Знаєте, як першачкам було важко? Але тепер у нас буде не тільки тепло у класах, але й комфортні внутрішні туалети, умивальники і душові кабіни.
Сектор інформаційного забезпечення
Здолбунівської РДА.

Comments are now closed for this entry