Нещодавно трудовий колектив ремонтного вагонного депо Здолбунів було визнано переможцем у галузевому змаганні серед підприємств вагонного господарства Укр­залізниці за підсумками роботи у першому півріччі 2015 року.

З цієї нагоди у депо відбулася урочиста церемонія вручення Перехідного прапора, Почесного диплома. Колектив відзначено грошовою винагородою. Урочисте зібрання трудового колективу провели в актовій залі, яку деповчани капітально відремонтували власними силами.
Перехідний прапор і Почесний диплом переможцям галузевого змагання серед трудових колективів вагонного господарства Укр­залізниці вручив начальнику ремонтного вагонного депо Здолбунів Йосипу Володимировичу Гаврищаку в. о. начальника департаменту вагонного господарства Укрзалізниці Євген Іванович Талоха.


Ремонтне вагонне депо Здолбунів - це своє­рідні ворота Львівської залізниці, тож на ньому лежить максимальна відповідальність під час ремонту вагонів. Та найпершими показниками є не виробничі, за словами в. о. начальника департаменту вагонного господарства Укрзалізниці Євгена Талохи, а безпека руху й охорона праці. У депо Здолбунів вони на високому рівні завдяки відповідальному колективу і вмілому керівнику. Задоволеним Євген Іванович залишився і після огляду робочих та побутових приміщень, котельні. Попри те, що техніка там не нова, вона справна, до зими депо теж активно готується, є резервні котли, працюють сонячні колектори.
Заступник начальника Львівської залізниці Мирон Степанович Дацко побажав колективу зберегти прапор і хороші показники в роботі, завжди пам’ятати, що найвищою цінністю є насамперед людське життя.
Начальник служби вагонного господарства Володимир Богданович Мельничук нагадав деповчанам про «тягар» відповідальності переможців - адже тепер їх ставитимуть у приклад іншим депо, тож варто продовжувати «тримати марку». Нині, в умовах нестабільного постачання необхідних технологій, засобів малої механізації, робити це доволі складно, але Володимир Богданович висловив надію, що з новим керівництвом Укрзалізниці цей процес зрушить із мертвої точки.
Начальник ремонтного вагонного депо Здолбунів Йосип Володимирович Гаврищак успіх підприємства пояснює чіткою злагодженою роботою трудового колективу під час виконання об’ємних виробничих завдань з ремонту вагонів.
За 6 місяців 2015 року на підприємстві відремонтували деповським та капітальним ремонтом 588 вагонів за плану 258. У вересні в депо за плану 25 напіввагонів відремонтували 40, на жовтень додатково встановлено завдання - 50 вагонів.
Крім того, у депо не забувають і про громадянський обов’язок — минулої зими до зони АТО звідси відправляли і пічки, і криївку, ремонтують БТР.
Зібрано і передано кошти в сумі 21 тис. 947 грн., придбано за рахунок талонів працівників депо продуктів на суму 31 тис. 800 грн., зібрано працівниками підприємства кош­ти на облаштування контейнера (тимчасового житла для військовослужбовців у зоні АТО) 6 тис. 730 грн.
Під час вручення Перехідного прапора говорили не лише про те, як підприємству вдається забезпечувати роботу на стабільно високому рівні, але й про наявні проб­леми. Ці питання підняли у своїх виступах токар ремонтно-заготівельної дільниці Сергій Кисельов, бригадир Олександр Касацький.
В. о. начальника департаменту вагонного господарства Укрзалізниці Євген Талоха висловив сподівання, що найближчим часом усі проблеми з постачанням перестануть бути настільки гострими, відзначив професійність деповчан і побажав їм успіхів у подальшій роботі.
Марина СТЕПАНЮК.

Comments are now closed for this entry