Під час поїздки до монастиря у Дермані.

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організував низку заходів. Так, упродовж вересня 2015 року працівники територіального центру провели вивчення повсякденних пот­реб і умов проживання осіб похилого віку, зокрема одиноких непраце­здатних громадян, задля підвищення рівня соціально-побутового обслуговування цих людей. Було також організовано благодійну акцію за участю медиків.
У рамках діяльності літературно-краєзнавчого факультету Університету третього віку відбулася поїздка слухачів університету до Дерманського Свято-Троїцького жіночого монастиря та Гурбенського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря. Мандрівка стала можливою завдяки спільним зусиллям Здолбунівського районного територіального центру, Рівненського осередку МГО МФ «Взаєморозуміння та толерантність» і Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек.


Першого жовтня працівники територіального цент­ру завітали до підопічних закладу - продуктові набори отримали 415 літніх людей. Цього ж дня у стаціонарному відділенні для постійного проживання терцентру, що у
с. Будераж, для підопічних організували солодкий стіл. До них з вітаннями та солодощами завітали директор територіального центру Анатолій Дмитрович Ліщинський та директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Михайлович Бабич. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Крім того, Анатолій Ліщинський та голова районної ради Василь Тимощук відвідали підопічних терцентру, які проживають у Здолбунові, щоб вручити їм подарунки.
А другого жовтня в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради відбулось заняття факультету «Основи медицини, здорового способу життя» Університету третього віку. Під час нього бібліотекарі Здолбунівської центральної районної бібліотеки Галина Богданівна Чиншова та Людмила Володимирівна Скірканіч розповіли присутнім про історію кави, ознайомили з легендами та цікавими фактами про цей напій та представили відеофільм «Про приготування кави». Умілиця зі Здовбиці Сніжана Вікторівна Король зачитала учасникам заняття вислови та вірші про каву, продемонструвала слайд-шоу виробів, виготовлених з кавових зерен, а також пригостила усіх власноруч вирощеною кавою.
На занятті були присутні голова Здолбунівської районної ради Василь Олексійович Тимощук та директор Здолбунівського районного територіального центру Анатолій Дмитрович Ліщинський. Керівники привітали слухачів Університету третього віку з Міжнародним днем людей похилого віку, побажали здоров`я, довголіття і молодості в душі.
За інформацією,
наданою Здолбунівським районним територіальним центром соціального
обслуговування (надання соціальних послуг).

Comments are now closed for this entry