На фото: учасники мандрівки.

За сприяння учнівського профспілкового комітету учні Здолбунівського ВПУЗТ побували на цікавій екскурсії

Знайомство з поліським краєм вони розпочали з Соколиних гір. Однойменний ландшафтний заказник - це унікальне творіння природи, яке розташоване в селі Маринин, по сусідству з селами Більчаки та Губків Березнівського району. Майбутні залізничники були у захваті від побачених пейзажів і переконалися в тому, що недарма цей заповідник отримав народну назву «Надслучанська Швейцарія».


Згодом учасники мандрівки мали змогу помилуватися красою Березнівського дендрологічного парку - справжньої перлини Західного Полісся, котру упродовж багатьох років створювало не одне покоління викладачів і студентів тамтешнього лісового коледжу. Наші екскурсанти мандрували лабіринтами семикілометрових доріжок, оглянули рідкісні дерева і чагарники, які походять з багатьох куточків світу, штучні водойми. Завітали й на «острів кохання», що пливе посеред озерця з берегами, вкритими квітучими кущами декількох видів. А наостанок усі піднялися на оглядову гірку, звідки відкрилася панорама парку - цього справжнього рукотворного дива. До речі, саме Березнівський дендропарк вважають одним з найкрасивіших в Україні.
Дорогою додому учасники мандрівки завітали до Костопільського районного краєзнавчого музею. Там привернув увагу учнів стрій військової техніки, вишикуваної на подвір’ї. Експозиція “Військова техніка періоду Другої світової війни” налічує 17 експонатів. Хлопці з інтересом розглядали танк “ІС-3”, автоматичну зенітну установку, реактивний міномет БМ-13 “Катюша”, гаубицю. Причому усе це - не макети, а справжня, колись діюча, зброя. На превеликий жаль, сьогодні військову техніку ми можемо зустріти не лише у музеях.
Подорож Поліссям сподобалася. Кожен з її учасників відкрив для себе щось нове, але всі зійшлися на думці, що наша Рівненщина - неповторна за красою частина України.
Оксана БАЮН,
заступник директора
з навчально-виховної роботи
Здолбунівського ВПУЗТ.

Comments are now closed for this entry