Уже вдруге здолбунівські учні отримують подарунки від благодійної організації «Фонд Кличко». Цього разу «Посилка Успіху» зі спортивним інвентарем надійшла до Здолбунівської гімназії. Учні цього закладу ще влітку зняли відеоролик про тренування спортивного класу і набрали максимальну кількість «вподобайок» - 325. Працювали над створенням відео десятикласниці Вікторія Сергійчук і Татіана Бекасюк разом зі спортивним класом та їхнім учителем. Дівчата, натхненні перемогою школярів Здолбунівської ЗОШ № 5, які раніше отримали спортивний майданчик від «Фонду Кличко», вирішили також спробувати свої сили, але в іншому проекті - «Посилка Успіху».


Десятикласниці задоволені результатами своєї праці. Адже спортінвентар виявився дуже якісним. Учні Здолбунівської гімназії вже встигли випробувати каремати, волейбольні, футбольні й баскетбольні м’ячі та інші подарунки і тепер активно ними користуються.
- Добре, що наша робота не була марною, - кажуть дівчата. - На досягнутому зупинятись не збираємось і залюбки візьмемо участь у нових конкурсах.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry