Дерманські активісти вкотре відремонтували і передали військову техніку для потреб АТО

Минулої п’ятниці представники ОК “Захід” завітали до села Дермань Друга, аби прийняти з рук Анатолія Турчина та його “команди” щой­но відремонтований “ЗІЛ-131”.
Вантажівка ця 1986 року випуску і тривалий час перебувала у законсервованому стані на балансі однієї з військових частин в Оржеві. І, як зазначає ініціатор акції Анатолій Турчин, збереглась значно краще, ніж 2 машини “ГАЗ-66”, відремонтовані дерманськими ентузіастами й передані військовим раніше (про що наш часопис вже писав).


Цього разу на ремонт автомобіля витратили близько чотирьох тисяч гривень. Значну фінансову підтримку активістам постійно надає ДП “СЛАП “Здолбунівський держспецлісгосп” на чолі з П. Дроздом, зокрема працівники В. Климчук, А. Герасимчук. Не відмовляють у допомозі й у ДП “Острозьке лісове господарство”, яке очолює
М. Крук, зокрема Ю. Маліванчук, І. Товстий. Надають кошти також підприємці
Р. Швидун, І. Жемга, генеральний директор ТзОВ “Колос-інвест” С. Мичка, п.
М. Мороз та Є. Грицуняк. Придбати необхідні запчастини допоміг депутат ВРУ Олександр Дехтярчук.
Ентузіазм працівників не зменшується, зазначає пан Анатолій. Трудяться над ремонтом техніки ті ж люди, що й дотепер - жителі сіл Дермань Перша та Дермань Друга А. Турчин, А. Галич, П. Костюк та В. Крушельницький.
Військовослужбовці, які цього разу приймали техніку, розповіли, що “ЗІЛ-131” стане чудовим засобом перевезення як особового складу, так і боєприпасів та, навіть, зенітної установки. За словами військових, машину доукомплектують і лишень після цього відправлять у зону АТО.
Один з представників ОК “Захід”, відзначив, що раніше їм доводилось виключно здавати військову техніку, адже певний час вона була нікому не потрібна. А нині вони активно її приймають після розконсервації або ж ремонту та направляють на потреби АТО. Радує те, що люди активно допомагають армії, не шкодучи при цьому ні власних сил, ні часу, ні грошей.
Процес передачі не обійшовся і без вже традиційного “обкату” військової техніки, який виконав голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук.
До речі, дерманці продовжують благу справу, на черзі - ремонт ще одного вантажного автомобіля “ЗІЛ-131”.
Ірина САМЧУК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry