саме під такою назвою біля обеліска загиблим солдатам у Другій світовій війні, що в селі Урвенна, було проведено мітинг, присвячений 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Вшанувати пам’ять полеглих зійшлись громадськість Урвенської сільської ради, представники влади, ветерани, солдатські вдови та бійці АТО.
Захід розпочався спільним молебнем за загиблими воїнами-земляками, який відслужило місцеве духовенство. Присутні Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за Україну. До підніжжя обеліска вдячні односельці поклали Гірлянду слави та квіти.


Зі словами вдячності й шани до ветеранів звернулись генеральний директор ТзОВ “Колос-Інвест” Степан Михайлович Мичка, голова Урвенської сільської ради Лідія Михайлівна Балабат, начальник штабу – перший заступник командира другого окремого мотопіхотного батальйону «Горинь» підполковник Олександр Миколайович Федорук, які вручили їм грошові премії. Приємною несподіванкою для ветеранів стали подарунки від Олександра Миколайовича – загальновійськові добові сухі пайки.
На згадку про зустріч
О. М. Федорук передав голові Урвенської сільської ради прапор батальйону «Горинь» з автографами своїх бійців.
Під час заходу у виконанні учасників художньої самодіяльності будинку культури с. Гільча Друга прозвучала низка пісень. Зі словами привітань та щирої вдячності за безсмертний подвиг до учасників та ветеранів війни звернулися також учні Гільчанської ЗОШ I-III ст. Діяла благодійна акція «Маки пам’яті», кошти, виручені в ході неї, було передано на потреби батальйону «Горинь».
Тетяна КОВАЛЬЧУК,
директор будинку культури
с. Гільча Друга.

Comments are now closed for this entry