“Шановні переможці конкурсу "Клич друзів - граймо разом!"
Вітаємо вашу школу з перемогою! Сподіваємось, ми станемо гарними друзями!
Вже скоро наші монтажники при­їдуть до вас зі спортивним майданчиком та каштанами. Чекаємо на зустріч...”

Лист такого змісту разом з інструкціями для переможців та сценарним планом урочистого відкриття спортивного майданчика, одного з 20, за які власне й змагались конкурсанти з усієї України, надійшов електронною поштою у вівторок до Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5. Послання стало офіційним підтвердженням новини, яку місцеві Інтернет-ресурси поширили кількома днями раніше, і дуже порадувало працівників та учнів навчального закладу.


“Завдяки спорту ми досягли успіху! Завдяки спорту ми побачили світ!” - зазначають Віталій і Володимир Клички. Тож, аби заохотити дітей до занять фізкультурою і спортом, здорового способу життя, прищепити їм командний дух і розвинути у них лідерські якості, у 2005 році Фонд Кличко започаткував Все­український проект “Клич друзів - граймо разом!”, основним завданням якого є створення умов для занять фізкультурою дітей та підлітків. З 2006 року проект підтримує Фундація Кока-Кола. Є у проекту й гарна традиція висаджувати у місті переможця каштанову алею. Цей рік для проекту ювілейний, і сучасні та стильні спортивні майданчики отримають школи-переможці конкурсу у різних областях країни.
До Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 уже 27 квітня має прибути бригада фахівців і змонтувати виграний майданчик, а свято урочистого його відкриття, спов­нене цікавих і приємних моментів, сюрпризів і подарунків, планується провести 5 травня.
Звичайно, жодної перемоги не досягти без певних зусиль. Їх, за словами директора Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Жанни Рудик, аби виграти в конкурсі, доклали чимало усі - учні, їх батьки, вчителі, друзі навчального закладу, які голосували за шкільну команду. Не став би реальністю виграш і без ініціативи одинадцятикласників зареєструвати конкурсну анкету на сайті Фонду Кличко. Що ж, життя вкотре довело: якщо чогось дуже прагнути і робити для цього усе можливе, та ще й єдиною, згуртованою командою, мети обов’язково досягнеш. Мрія здійсниться.
Ольга ЯКУБЧИК.

Comments are now closed for this entry