У будинку культури с. Півче, як і по всій Україні, 8 березня відбувся захід на вшанування великого сина українського народу, поета-пророка нашої нації Тараса Григоровича Шевченка.
На свято зібралися люди різного віку, адже його програма зацікавила і мешканців села, і гостей. Серед тих, хто завітав до сільського будинку культури, були й заступник голови районної ради Ігор Жовтанюк, начальник управління Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі Світлана Жовтанюк, Півченський сільський голова Юрій Шах.


Присутні Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнів АТО. У виконанні вокального ансамблю будинку культури прозвучала «Молитва за Україну», Лілії Головай - вірш «Небесна сотня», Надії Тимо­щук - композиція «Гори, гори, моя свіча», під час якої було запалено свічу пам’яті біля стенду «Небесна сотня. Віримо. Любимо. Пам’ятає­мо». Там представлені світлини тих, хто поклав своє життя за рідну землю та наше світле майбутнє.
Далі зі сцени лунали Шевченкові вірші та пісні на його слова у виконанні Оксани Прокопчук та Надії Тимощук. Павло Хотинчук і Богдан Гольонко представили глядачам сценку «Вольна».
Не забули того дня й привітати зі святом весни жінок учні третього класу Суємської ЗОШ (вчитель - Лілія Головай) та вокальний ансамбль будинку культури (Ольга Козік). Порадували їх своїми піснями учасники свята Катерина Котюк, Богдан Гольонко, Олександр Тимощук.
Усі присутні мали змогу помилуватися виставкою українських вишиванок та народною світлицею, які організували працівники будинку культури Ольга Козік і Людмила Котюк, а також переглянути виставку Кобзаревих творів, котру підготувала завідуюча бібліотекою Ольга Корнійчук.
А ще небайдужі мешканці та гості села зібрали для воїнів АТО 400 гривень, які передали у штаб допомоги, що у Здолбунові.
Ольга КОЗІК,
директор БК села Півче.

Comments are now closed for this entry