Вісімнадцятого грудня у кімнаті депутата Здолбунівської районної ради зібрались першокласники шкіл № 1,
№ 3, № 5, місцевої гімназії на святковий захід «Святий Миколай любить дітей». Хлопчики і дів­чатка з вразливих категорій сімей, багатодітних і неповних родин, сімей учасників АТО із задоволенням малювали, грали в рухливі ігри, відгадували загадки і роз­учували скоромовки. А під час тренінгу-знайомства розповідали про школу і свої улюблені заняття.
Директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова вручила дітям медалі «Першокласниця» і «Першокласник». Та чи не найрадіснішим моментом свята для малечі став візит святого Миколая. Діти залюбки декламували для нього вивчені заздалегідь вірші, за що отримували подарунки - канцтовари, солодощі, дитячі книжечки, теплі шкарпетки (адже Миколай пообіцяв, що ще буде і холодно, і сніжно).


Завітала на свято і ще одна гостя - начальник Здолбунівської об’єднаної державної податкової інспекції Руслана Мичка. Вона вручила дітям м’які іграшки, які передали працівники очолюваної нею установи.
Організатором свята виступив Здолбунівський РЦ СССДМ, а щоб воно відбулося, дуже допомогли місцеві приватні підприємці О. О. Болотнюк, С. В. Шевцов,
Л. М. Білик, І. Г. Новак, а також письменник С. В. Гридін, співак Михайло Брунський, Здолбунівська РО Товариства Червоного Хреста України.
Працювали з дітьми провідний спеціаліст РЦ СССДМ Тетяна Стерник та волонтер центру, студентка ВНЗ Юлія Денищук.
****
Служба у справах дітей райдержадміністрації спільно з відділом культури і туризму райдержадміністрації 19 грудня 2014 року у приміщенні Здолбунівського районного будинку культури провели свято «До нас завітав святий Миколай» для дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Усі учасники отримали солодкі подарунки, крім того, для них було підготовлено змістовну культурну програму, в ході якої запропоновано ігри, розваги, різноманітні конкурси та перегляд казкової вистави.

****
Для дітей вразливих категорій (сиріт, з вадами здоров’я, вимушених переселенців, з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах) 23 грудня відбулося свято у районному будиноку культури. Чудову казку «На радість дітям іде Миколай по світу» із задоволенням дивились усі присутні на заході - і дорослі, і малі. Крім того, актори районного будинку культури, а саме вони підготували виставу, розважали діток.
Хлопчикам і дівчаткам вручили подарунки, які передали з Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадської організації «Ліга соціальних працівників».
Організували свято і працювали з дітьми директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Павлова, спеціалісти РЦ СССДМ
О. Александрова і Т. Стерник.
Вл. інф.

****
У приміщенні ЗОШ № 18 міста Рівне 13-14 грудня відбувся черговий дитячий турнір з шахів «Святий Миколай в кожну хату».
Змагання проводились у трьох вікових категоріях (1997-2000 р. н., 2001-2004 р. н., 2005 р. н. і молодші). За перемогу боролись більше сотні юних шахістів з Березнівського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Корецького, Костопільського, Рівненського районів та міст Рівне і Кузнецовськ.
Достойно виступила на турнірі команда Здолбунівського району, яку представляли учні Здолбунівської гімназії Марія Гнатюк (трете місце серед дівчат), Олександр Касацький (шосте місце серед 39 учасників) і Андрій Побережний (десяте місце серед 23 учасників старшої групи).
Переможців змагань було нагороджено грамотами, медалями й призами, а кожен юний шахіст отримав солодкий подарунок. Турнір відбувся за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (керівник - Володимир Ковальчук).
Олександр ПОПОВ,
суддя змагань.
На фото: під час свят та турніру з шахів.

Comments are now closed for this entry