Красива, із чарівною посмішкою та добрими, сяючими очима – такою щодень нас радісно зустрічає директор нашої школи Раїса Мефодіївна Чаюк (на фото). Насиченим та яскравим є її життєвий шлях, адже професії віддала 35 років, пройшла усі сходинки педагогічної ниви - від вчителя початкових класів до керівника навчального закладу.
Про людину найкраще розповідають її справи, а все, що робила і робить Раїса Мефодіївна, свідчить, що вона - майстерний педагог і вмілий організатор освітнього процесу. Вчитель-філолог, старший вчитель понад двадцять років пропрацювала завучем школи, а ставши біля штурвалу освітянського корабля Маломощаницької ЗОШ, постійно дбає про підвищення рівня свого і своїх колег професіоналізму.


Раїса Мефодіївна дотримується етики спілкування, бо поважає честь і гідність підлеглих. Вона - вимогливий керівник, але вміє кожному допомогти, вислухати, поспівчувати.
Бути директором сільської школи у нелегкий для країни час не лише престижно, а й надзвичайно відповідально. Бо доводиться бути і завгоспом, і адміністратором, і вмілим, економним господарником, по кілька разів на тиждень їздити в «район», тримати на контролі харчування учнів і опалення закладу, а при цьому
залишатися привітною й невтомною.
У нашій школі панує чистота, подвір’я її доглянуте. Згуртованість, затишний мікроклімат, атмосфера взаємопідтримки і взаємодопомоги в колективі додають наснаги працювати плідно кожному з нас. І це теж заслуга нашого директора.
Не секрет, що у кожної успішної жінки має бути свій надійний тил, звідки черпаються натхнення і сили, де розуміють і люблять, завжди чекають. Така гавань у Раїси Мефодіївни є - її родина. У парі з коханим, завжди уважним і турботливим чоловіком вони впенено йдуть по життю. Нещодавно відсвяткували 35-річчя свого шлюбу. Раї­са Мефодіївна і Анатолій Савович виховали двох синів - В’ячеслава і Руслана. Діти вдячні татові за порядність та виховання в них чоловічих якостей, а мамі - за доб­роту і щирість. Невісточки Таня і Валерія, прийшовши у затишний дім Чаюків, стали улюбленими доньками. Та особливим теплом проміняться очі Раїси Мефодіївни, коли розповідає про онука Андрія.
Тендітна, елегантна жінка, любляча донька, вдячна невістка, порадниця сестра, берегиня родини… Для нашого колективу Раїса Мефодіївна - авторитетний керівник, взірець невичерпної енергії, принциповості і розсудливості.
Уміння любити - це мистецтво. А Раїса Мефодіївна володіє ним досконало - як жінка і берегиня, вчитель, керівник, Людина.
З повагою бібліотекар і
педагогічний колектив
Маломощаницької ЗОШ.

Comments are now closed for this entry