Переможці десятого районного конкурсу “Найрозумніший” зі своїми вчителями та ведучою.

Минулої суботи в актовій залі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відбувся десятий районний конкурс юних інтелектуалів “Найрозумніший”. Цього разу організатори заходу дещо відійшли від його традиційного сценарію, тож іще до початку змагань конкурсантів, їх вчителів та вболівальників очікував приємний сюрприз. Вони мали змогу переглянути сценку “Ох та Оха” у виконанні вихованців недільної школи Церкви християн віри євангельської, а також невеличкий концерт за участю учнів 2-4 класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, під час якого діти співали пісні та веселили усіх гуморесками.


Далі ведуча заходу, вчителька початкових класів цієї школи Юлія Василівна Мельник, ознайомила присутніх з порядком проведення змагань та оголосила про їх старт. І дев’ятнадцять четвертокласників з міських та сільських загальноосвітніх закладів Здолбунівщини приступили до виконання завдань І туру. За певний час їм потрібно було письмово дати відповіді на 12 запитань.
Шестеро школяриків, яким це вдалося найкраще, змагалися у ІІ турі, демонструючи свої знання у таких, обраних ними за бажанням категоріях, як “Спорт”, “Природознавство”, “Українська мова”, “Мистецтво”, “Математика” та “Сюрприз”. По 16 балів з 20 можливих тут набрали Анастасія Кацеба з Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст. та Павло Хотинчук із Суємської ЗОШ І-ІІ ст., всього на 1 бал поступилась їм Тетяна Васькевич із ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. Та у ІІІ турі “Блискавка” ситуація дещо змінилася, і Тетяні вдалося проявити себе значно краще. Тож у підсумку результати наступні: перемогу здобула Анастасія Кацеба (вчитель Олена Іванівна Жданюк), володаркою другого місця стала Тетяна Васькевич (вчитель Валентина Володимирівна Гриб), третє місце виборов Павло Хотинчук (вчитель Тетяна Власівна Кравчук).
Переможців конкурсу “Найрозумніший” щиро вітали члени журі - засновник і головний організатор заходу методист з початкової освіти райметодкабінету Світлана Іванівна Батьковець та педагоги Валентина Борисівна Дубель (ЗОШ І-ІІІ ст. № 3), Галина Миколаївна Левченко (ЗОШ І-ІІІ ст. № 4), Тетяна Володимирівна Гончарук (Мізоцький НВК), Тетяна Олександрівна Волосик (ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), дітям вручили призи та солодкі подарунки, а на святі Останнього дзвоника їх відзначать ще й грамотами.
Солодощі та подаруночки від спонсорів стали заохоченням і для решти учасників інтелектуальних змагань та юних артистів.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry