Такими словами починається вірш нашого земляка Василя Ярмолюка про Здолбунів, наше місто, яке, традиційно, у другу неділю вересня, відзначає свій день народження.
Невеликий дощ на початку свята не зменшив радісного піднесення здолбунівчан, які зібралися на перехресті вулиць Б. Хмельницького та Гетьмана Мазепи, аби стати свідками урочистого відкриття оновленої центральної вулиці Б. Хмельницького. Сюди прийшли представники трудових колективів підприємств, організацій та установ міста.

 

 


Почесну місію перерізати символічну стрічку, відкривши тим самим оновлену центральну вулицю Здолбунова, виконали міський голова І. О. Ольшевський, керівники підрядних організацій - ТзОВ комунальних підприємств П. І. Боярчук, ТзОВ“Добробут” Я. І. Бляшин та гості свята – голова облдержадміністрації В. Й. Матчук, в. о. голів РДА та районної ради І. В. Бандюк і Я. Р. Мельник.
Під звуки духового оркестру здолбунівчани святковою колоною пройшли вулицею Б. Хмельницького до будинку культури ВАТ “Волинь-Цемент”. Урочисто ніс хоругву Здолбунова заслужений тренер України, майстер спорту, бронзовий призер чемпіонату Європи та 18-разовий чемпіон України з важкої атлетики серед ветеранів, депутат міської ради В. Г. Гордійчук.

 

 


Вже почалося урочисте відкриття свята, а на площу біля БКЦ продовжували підходити здолбунівчани: святково вбрані, з дітьми та онуками. Раз по раз в небо злітали надувні кульки, їх посмішками проводжали і дорослі, і малі.
А яке ж свято без привітань! І найперше – міського голови І. О. Ольшевського, який висловив щиру вдячність усім, хто долучився до розбудови Здолбунова, побажав міцного здоров’я, щасливої людської долі та морального задоволення від зробленого. Його ж чимало, в цьому році вдалося зробити для міста в півтора рази більше, аніж торік. Вагомий показник!

 

 


Містом контрастів назвав Здолбунів голова ОДА В. Й. Матчук. І містом, яке має перспективи. Адже саме у нас виробляють 10% промислової продукції Рівненщини, у нас третій результат в області за рівнем заробітної плати. ВАТ “Волинь-Цемент” є одним з головних бюджетоутворюючих підприємств області і основним - у районі. Керівник області побажав присутнім радості, достатку, віри в завтрашній день. До речі, завдяки виділеним на неодноразові звернення міської та районної влади коштам з обласного бюджету в сумі 1 млн. чотириста тис. грн., було облаштовано вул. Шевченка. Чимало щирих слів подяки за невтомну працю, турботу про своє місто висловили здолбунівчанам в. о. голів РДА та районної ради І. В. Бандюк і Я. Р. Мельник.

 


І справді, людей небайдужих до того, що відбувається у нашому місті, причетних до добрих справ, чимало. Про це свідчили і численні нагородження здолбунівчан грамотами та подяками, подарунками. Серед відзначених - депутати, приватні підприємці, працівники підприємств та організацій. Долучилися до організації та святкування Дня міста районні організації політичних партій, депутатські фракції в міській раді.

 


Своєрідний гімн місту, його працелюбним людям у наш непростий час творили цього дня колективи художньої самодіяльності, дорослі і діти. Для здолбунівчан співав і гість з Києва - заслужений артист України Павло Мрежук. Свої уміння демонстрували і народні умільці, юні художники, радувала зір виставка квіткових композицій тощо. Любителі спорту могли взяти участь у шаховому турнірі, побачити змагання з футболу, помірятися силами під час “Козацьких розваг”. А ще вітання цього дня приймали молодята.
Фінальним акордом свята міста став феєрверк.
Тамара ОКРУШКО.
Фото Андрія ЯКУБЧИКА, учня 9А класу ЗОШ № 6,
та Володимира ДРОЗЮКА.

 

Comments are now closed for this entry