Про нього, мабуть, мріють і його очікують усі. А коли такий дарують тобі безкорисливо - сюрпризом, почуваєшся справжнім щасливчиком. Впевнена, що саме такими відчули себе діти з вразливих категорій сімей зі Здолбунова, Здовбиці, Дерманя і Новосілок, котрі минулої середи стали учасниками свята “Першокласник”, організованого для них Здолбунівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Акції власне щорічної і традиційної, але щораз нової і особливої.
Спочатку малі красуні дівчатка, а цьогоріч серед учасників свята хлоп’ят чомусь не було, під керівництвом директора Здолбунівського РЦ СССДМ Тетяни Павлової та провідних фахівців центру Ольги Кухарчук і Тетяни Стерник долучилися до тренінгу-знайомства. Потім на них чекали призові конкурси та рухливі ігри. Діти розповідали про перші місяці навчання у школі, декламували вірші про Україну, маму, школу і хороші вчинки. Кожній школярочці було вручено спеціально виготовлену медаль першокласниці.


Привітати героїнь дня - учениць перших класів - на свято завітав волонтер РЦ СССДМ, а нині учасник АТО, який приїхав у коротку відпустку, Андрій Павлінович. Поспілкувавшись із захисником Вітчизни, діти та працівники центру сфотографувалися з ним на пам’ять. Діти пообіцяли, що із задоволенням намалюють листи-малюнки для нього та його бойових побратимів. За словами Андрія, військові у зоні АТО дуже чекають і потребують цих щирих послань-оберегів.


Далі учасниць свята чекав наступний приємний сюрприз - дуже смачний обід, солодощі та фрукти у готелі “Зоря”, знайомство і спілкування з надзвичайно доброзичливою власницею кафе Галиною Шевцовою та подарунки від неї.
Оченята дівчаток ще більше засяяли радістю, коли вони дізналися, що і це ще не всі приємності, які для них підготували, що отримали вони ще не всі подарунки. Малечі їх вручили уже в РЦ СССДМ. Де, до речі, наші школярочки таки виконали свою обіцянку і намалювали малюнки для солдатів АТО.
А щоб зробити свято “Першокласник” дійсно незабутнім для дітей, а також забезпечити їх багато чим необхідним для навчання у школі, дуже постаралися благодійники - приватні підприємці Г. М. Шевцова (готель «Зоря»), С. В. Шевцов (кафе «Імперія»), Л. М. Білик (ресторан «Троянда»), І. Г. Новак, О. О. Болотнюк (мінімаркет «Центр»), співак Михайло Брунський та Товариство Червоного Хреста України.
Ольга ЯКУБЧИК.
На фото: під час свята.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry