Війна не відпускає тих, хто пізнав її. Вона сниться. Болить. І, як не парадоксально це звучить, вабить знову. 
Події, що відбуваються зараз в Україні, викликали підйом патріотичних почуттів серед українців. Незалежно від віку, громадяни нашої країни намагаються надати допомогу бійцям, які воюють в зоні АТО.
Упродовж вересня цього року учні Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. долучилися до проведення акції «Діти – воїнам АТО». Учні малювали малюнки, писали листи, виготовляли сувеніри. А 30 вересня відбувся благодійний осінній ярмарок «Підтримай українське військо», де були представлені різноманітні вироби, які діти разом з батьками приготували і виготовили власноруч: печиво, торти, пиріжки, символічні сувеніри, дитячі іграшки. На ярмарку учні та працівники школи зібрали 970 грн.


Також школярі того дня мали нагоду зустрітися з воїном, який прибув у відпустку із зони АТО, Валерієм Расуловичем Багомєдовим, бійцем батальону «Горинь». Валерій коротенько розповів учням, звісно, не порушуючи військової таємниці, про те, як він і його побратими несуть службу у зоні АТО, як захищають Україну від ворога. Відповів на запитання дітей.
Школярі побажали воїну та його побратимам повернутись скоріше додому живими, висловили свої мрії про мир та передали листівки з малюнками, виручені на ярмарку кошти і сфотографувалися з ним на згадку.
30 вересня, коли відбулася зустріч, християни вшановували святих мучениць Віру, Надію, Любов і матір їх Софію. У кожного з нас в серці залишається віра в перемогу, надія на краще майбутнє і любов до України.
Слава Україні!
Валентина ПЕШКО,
учитель Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry