Літнє дитяче оздоровлення є одним з основних напрямків діяльності Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Саме завдяки частковій доплаті Фонду за путівку, яка перекривала 90 % її повної вартості, застраховані особи змогли (із полегшенням для власного гаманця!) оздоровити своїх дітей та надати їм можливість весело й змістовно провести літо у дитячих оздоровчих закладах в межах Рівненської області та поза ними. За участю Фонду влітку 2014 року оздоровлено 617 дітей, котрі під час перебування в дитячих закладах оздоровлення були забезпечені харчуванням та цікавим дозвіллям.


Крім якісної культурно-освітньої програми, адміністрація табору має створити умови для безпечного і ефективного відпочинку та оздоровлення дітей. Працівники Фонду це питання тримають на контролі постійно, однак без допомоги батьків робити це досить важко.
На що звертається увага при перевірці оздоровчого табору? В першу чергу, на стан житлових корпусів, кімнат, місць загального користування (душових, туалетів тощо). Крім того, заклад має бути забезпеченим якісною питною водою, а його адміністрація - перевірити пляжі і місця купання дітей, безпечність води і дна у відкритих водоймах.
Одним з найактуальніших для батьків лишається питання харчування дітей в оздоровчих закладах. В основному в таборах організовано чотириразове харчування, для того, щоб кожна дитина отримувала щоденну порцію вітамінів та поживних речовин, залишалася пов­ною сил і енергії. Однак і тут є свої проблеми. Причини порушень у цій сфері найчастіше напряму пов’язані з неналежним виконанням обов’язків працівниками оздоровчих закладів.
Зараз кожен рахує власні гроші. Не винятком є і Фонд соціального страхування з тимчасової втрати праце­здатності. Оплачуючи застрахованим особам путівки та значно здешевлюючи їх, ми хочемо бути впевненими, що якість послуг, які надаються оздоровчими закладами, належна. Тому, якщо маєте скарги щодо санітарного стану приміщень, якості їжі, облаштування території або організації дозвілля Ваших дітей у таборах, путівки до яких частково фінансувались Фондом, просимо письмово повідомити про це відповідальних працівників Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції.
Сподіваємось, що завдяки нашим спільним зусиллям дитяче оздоровлення у наступні роки буде ефективнішим та якіснішим, стане передумовою гарного настрою дітей та легкого початку їх чергового навчального року!
Марія ФІЛЬВАРЧЕНКО,
спеціаліст 1-ї категорії
Здолбунівської МВД РОВ
Фонду соціального страхування
з тимчасової втрати працездатності.

Comments are now closed for this entry