Традиційно в другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури та спорту. На жаль, у нашому місті та районі це свято пролетіло непомітно, і згадали про нього лише ті, хто любить спорт та постійно ним займається. Хоча саме для популяризації спорту та здорового способу життя і запроваджують такі свята.


Щоразу цікаво і масово відзначають День фізкультури та спорту у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», не став винятком і цьогорічний. З самого ранку на території спортивного містечка навчального закладу стартували приготування до змагань, а о 10.00 розпочалась святкова лінійка. Право підняти Державний Прапор України під час неї було надане кращим спортсменам училища Владиславу Продоусу та Оксані Підлісній. Прозвучали напутні слова від адміністрації училища та гостей свята, а далі розпочались спортивні баталії.
У волейболі та міні-футболі потрібно було розіграти лише призові місця, тож буквально за годину визначились переможці - ними в обох видах стали другокурсники з групи № 13. Дещо довше боролись за перемогу спортсмени в індивідуальних видах програми, але і там було визначено своїх чемпіонів: армреслінг – Андрій Зуб серед хлопців та Анна Жилка серед дівчат, загально-фізична підготовка – Олександр Зубчук та Оксана Грицюк, настільний теніс – Ігор Гриб та знову Оксана Грицюк, гирьовий спорт - Анатолій Ошурко, шахи – Юрій Левшенюк. Справжньою окрасою свята спорту стало перетягування линви, де, як і належить, перемог­ли найстарші - майбутні помічники машиністів тепловозів (група № 12).
Днем раніше поборотись за призові місця мали можливість і бігуни, серед яких відзначились Владислав Продоус (100 м), Артур Гудков (3 км), Михайло Осімчук (1 км) та Лілія Савонюк (100 м).
Навчання лише розпочинається, тож протягом року юні залізничники матимуть змогу ще не раз позмагатись у різних видах спорту, а найкращі з них захищатимуть честь рідного навчального закладу на спартакіаді професійно-технічної освіти Рівненської області та постараються підтвердити його спортивний авторитет, здобутий раніше.
Володимир КРАВЧУК,
керівник фізвиховання
Здолбунівського ВПУ ЗТ.

Comments are now closed for this entry