О. Є. Салюк.

 

Саме стільки працює в управлінні з експлуатації газового господарства Оксана Єрофіївна Салюк. Їй, можна сказати, пощастило, бо відразу після закінчення навчання в загальноосвітній школі № 5 м. Здолбунова розпочала трудову діяльність різноробочою у газобалонному складі. Швидко звикла до обстановки і включилася у виробничий процес. Прислухалася до порад старших, добросовісно виконувала обов’язки, була наполегливою і старанною в роботі, за що цінували дівчину в колективі. Згодом перевели працювати контролером. І тут не підвела. Завжди вміла відстояти свою думку, зарядити на плідну працю інших. А розкрився талант у Оксани Єрофіївни, коли вона почала трудитись оператором з введення даних у ЕОМ. Звичайно, на перших порах не все вдавалось. Особливо певне напруження відчувалось, коли освоювала комп’ютер. Тепер усе позаду. Є досвід роботи, впевненість у своїх силах.


Сьогодні сумлінна трудівниця передає досвід молоді. Багато почерпнули знань і умінь від О. Є. Салюк Наталія Шевцова, Віта Демчук, Ольга Борисюк.
Дивна річ – життя! Одні понад усе намагаються здобути довгоочікуване, інші ж у той самий час отримують це, скажімо, просто так, з Божої волі, зовсім не переймаючись досягнутим. Пані Оксана розповідає, що вона ніколи не виділялася перед іншими, не ставила перед собою ілюзорних планів, якихось стратегічних завдань, просто добросовісно виконувала свою роботу, трохи більше як інші переймалася турботами людей, з якими спілкувалася, давала консультації.
Життєве кредо Оксани Єрофіївни: усе робити на совість. А ще вважає, що не слід відкладати на завтра будь-які свої справи, якщо їх можна зробити сьогодні, на роботі ніколи не пасти задніх.
Коли людина мудра, у неї ладиться у всьому – і в роботі, і в родині, і люди поважають. Такою є Оксана Єрофіївна Салюк.
Євген Шилан. 
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry