Виконавчий комітет Богдашівської сільської ради висловлює щиру вдячність за розуміння і вияв громадянської свідомості жителям сільської ради, які були не байдужими та долучилися до збору коштів на потреби солдатів-земляків, котрі були мобілізовані Здолбунівським РВК для виконання військового обов’язку в зону АТО.
Ваш свідомий внесок засвідчив активну громадянську позицію, патріотизм і розуміння того, що немає сьогодні важливішого питання, ніж відстояти мир, свободу та єдність нашої держави. Завдяки усім вам було зібрано (за весь період збору, станом на 28.08.2014 року) кошти в сумі 26052 грн. За них було придбано 7 бронежилетів, 7 розгрузок, військове обмундирування (форми, берці, балаклави, майки, футболки та інший одяг), дощовики, спальний мішок, продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, цигарки.
Військовослужбовцям-землякам до моменту їх відправки в зону АТО були переслані необхідні речі поштою.
Окрему подяку висловлюємо робочій групі по збору коштів для солдатів-земляків, яка працює в адмінприміщенні ТОВ «Укр­цемремонт», та Олександру Мойсейовичу Андріюку за допомогу у придбанні бронежилетів.
Збір коштів триває.
Голова Богдашівської сільської ради Д. В. КУШНІРУК.

Comments are now closed for this entry