Є жителі України, а є Українці. Окремі представники перших шукають причини сьогоднішніх наших бід не в злочинності колишньої влади та підступній агресії «братів», а у Майдані; живуть звичним життям, вважаючи, що це «не їхня війна»; звинувачують усіх і у поганому забезпеченні армії, і у повільності АТО, і у тому, що «нічого не змінилось». Інші ж єднаються та роблять усе, що в їхніх силах, щоб допомогти своїй країні вистояти та перемогти: хтось захищає свою землю зі зброєю в руках, хтось збирає кошти для забезпечення українських воїнів, шукає броне­жилети, розгрузки, каски, ліки, продукти, відвідує поранених у госпіталях. Бо небайдужі. Серед таких - колишня львів’янка, а тепер жителька Італії пані Галина Серомська, яка відгукнулась на прохання здолбунівських волонтерів та разом із українською громадою Неаполя зібрала та передала для бійців, задіяних в АТО, кровозупинні ліки на суму понад 270 євро.


Минулої суботи пані Галина і представники громади Неаполя відвідали Здолбунів та були запрошені на зустріч з головою районної ради, під час якої В. Тимощук подякував їй за
надану допомогу і вручив Подячний лист районної ради, районної держадміністрації, волонтерських організацій та жителів району, а на згадку про Україну – книгу про Здолбунівщину та збірку колядок нашого краю. Пані Галина була зворушена такою увагою та висловила готовність і надалі надавати посильну допомогу українській армії, аби тільки на українській землі запанував мир та спокій, а Україна стала справді незалежною демократичною європейською державою.
Лілія Карпенко.

Comments are now closed for this entry