Саме так можна сказатипро заклад торгівлі “Едем”підприємця В. А. Максимчука у м. Здолбунів. І привабливість його не лише вгарній назві, вигідному розташуванні,широкому асортименті продовольчих товарів за прийнятними цінами.Цей магазин вирізняється йтим, що працюють тут досвідчені продавці, для якихкультура обслуговування –важлива складова їх нелегкоїі відповідальної роботи.
Привітні, врівноважені,уважні до побажань найвибагливіших покупців, ГалинаІванівна Ліщук, Світлана Миколаївна Дзюба, Тетяна Василівна Микитюк вміютьзнайти порозуміння з кожним відвідувачем, допомогтиу виборі того чи іншого товару, завжди запропонуютьнайкраще. І не важливо, хтоперед ними, - дитина, що забігла до магазину по морозиво, літня бабуся, якій треба купити хліба, чи поважнийдобродій з довжелезнимсписком назв продуктів длячергового застілля. Кожногопродавці зустрічають зі щирою посмішкою, ввічливообслуговують і проводжаютьіз звичним і обов’язковим“дякую, заходьте ще”.
У Г. І. Ліщук за плечима35 років роботи у сфері торгівлі. Вона - справжній професіонал у цій царині, охочеділиться досвідом з молодшими колегами, які трудяться за прилавком значно менший період часу, протешвидко освоїли основи торговельної справи і успішносправляються зі своїмиобов’язками.
За професіоналізм, сумлінну і добросовісну роботу,високу культуру обслуговування працьовитим жінкамнеодноразово доводилосячути слова вдячності як відсвоїх керівників, так і від покупців. І це для них - найбільша радість і задоволення, аще - стимул для подальшоїплідної праці.
Людмила ВАСЮК .
На фото (зліва направо):С. М. ДЗЮБА, Г. І. ЛІЩУК,Т. В. МИКИТЮК.Фото автора.

Коментарі

0 #1 Ольга Ферар 29.07.2014, 11:26
Повністю підтримую автора. Там усі продавці надзвичайно компетентні і хороші.Завжди скажуть і на рахунок продуктів і людяні. Дуже приємно бачити професіоналів своєї справи.

Comments are now closed for this entry