У вівторок відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Прапора України та 23-ї річниці незалежності України. Учасники засідання ознайомилися із запропонованим проектом програми, у якій разом із традиційними заходами, що зазвичай проводяться в райцентрі під час цих найбільших державних свят, заплановано провести і ті, що найбільше відповідають духові часу і сприяють підняттю патріотичних почуттів мешканців Здолбунівщини. Члени оргкомітету погодилися з тим, аби в процесі підготовки до відзначення свята Незалежності виробити єдину організаційну концепцію, яка б допомогла максимально врахувати пропозиції і побажання громадськості та залучити до заходів якомога ширше коло учасників.
Зокрема передбачено, що цьогоріч у відзначенні Дня незалежності важлива роль буде відведена військовослужбовцям. Заплановано проведення патріотичних акцій з розпов­сюдження жовто-блакитних стрічок, спільного виконання Державного Гімну України, громадської благодійної акції “Придбай оберіг для солдата АТО” та ін.
У ході підготовки до державного свята план заходів буде коригуватися і уточнюватися на наступних засіданнях оргкомітету.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry