Олександр Колінько

Олександр Колінько

9 липня 2014 року виповнилося 15 років з часу заснування політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
ВО “Батьківщина” – всенародна, патріотична, центристська партія нової суспільної ідеології, яка органічно поєднує соціальну солідарність із захистом індивідуальних прав і свобод людини. Це партія тих, хто виступає за побудову незалежної і суверенної держави, економічно і духовно здорового громадянського суспільства, за справедливість та соціальний захист громадян. На ІІ з’їзді партії 18 грудня 1999 року головою «Батьківщини» була обрана Юлія Тимошенко, яка незмінно займає цей пост ось уже майже 15 років.
«Батьківщина» останнім часом була лідером опозиційних демократичних сил України і вела непримиренну боротьбу проти кримінально-олігархічного владного режиму.
Партія взяла найактивнішу участь у помаранчевій революції і зробила свій вагомий внесок у її перемогу. Належним був внесок «Батьківщини» і в Революцію Честі і Гідності. У найкритичніший момент, у час можливого економічного краху, розділення країни, саме представники «Батьківщини» взяли на себе відповідальність за долю держави. Це насамперед О. В. Турчинов, А. П. Яценюк та багато інших партійців.


Як депутат районної ради, голова фракції ВО “Батьківщина” з жовтня 2011 року, хочу декілька слів сказати про роботу фракції у районній раді. Фракція ВО “Батьківщина” в Здолбунівській районній раді має у складі десять депутатів: В. М. Бондарчук, Л. Т. Бондарчук, В. Т. Дудяк, О. Є. Дацюк, П. А. Ворон, В. Л. Васильчук, О. В. Колінько, В. В. Матвієнко, Л. М. Романюк, О. М. Якимчук. З жовтня 2012 року активну участь у роботі фракції бере депутат
Ю. П. Лиморенко За останні роки саме депутати фракції ВО “Батьківщина” ініціювали на сесіях районної ради прий­няття звернень до керівництва країни та жителів району з приводу підписання антиукраїнського мовного закону, невідкладного прийняття Закону України “Про порядок імпічменту Президента України”, щодо європейського вибору України та інших звернень, які неодно­значно висвітлюють ставлення депутатів фракції до минулої влади.
До багатьох конкретних справ, котрі стосуються покращення соціально-економічного розвитку району, причетні депутати фракції.
Серед депутатів особливо хотів би відзначити роботу Петра Ананійовича Ворона. Очолюючи постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту, проявляючи активну громадську позицію, він всебічно вивчає питання, котрі виносяться на розгляд комісії. Робота депутата не обмежується приміщенням районної ради, він - частий гість у школах, спортивних та лікувальних закладах району. Толерантність та ввічливість під час спілкування з виборцями та керівниками установ забезпечують П. А. Ворону заслужений авторитет серед депутатського корпусу району.
Значну підтримку та допомогу наша фракція отримує від депутата обласної ради Н. С. Путіліної. Маючи суттєвий практичний досвід роботи з людьми, організаторські здібності, вміння знаходити вихід з непростих ситуацій, Ніна Сергіївна позитивно вливає на роботу депутатської фракції у райраді. У міру можливостей не залишається осторонь від справ як району, так і фракції ВО “Батьківщина” у Здолбунівській районній раді і народний депутат України В. А. Королюк.
Слід також відзначити, що, на жаль, у період “покращення вже зараз” та “активного впровадження соціальних ініціатив президента Януковича у життя” монолітності, одностайного голосування депутатів фракції з гострих питань, що приймалися на сесійних засіданнях, не було. Адміністративна підпорядкованість, хвилювання за власний бізнес, підприємницьку діяльність, інші причини спонукали деяких депутатів фракції ВО “Батьківщина” не підтримувати рішення, котрі були спрямовані проти минулої влади.
Крім того, президентські вибори засвідчили, що партії потрібні реформи, і «Батьківщина», і наш лідер Юлія Тимошенко готові такі реформи здійснювати. На зустрічі з партактивом області, котра відбулася в м. Рівне 14 червня 2014 року, Ю. В. Тимошенко взяла відповідальність за недоліки та прорахунки, допущені під час президентської виборчої кампанії на себе, провела їх аналіз та виклала своє бачення реформування партії.
Партія хоче розширити свою діяльність, аби вона стосувалася не лише депутатського рівня, але і більш суттєвих речей: роботи на місцях, підзвітності, зміцнення внутріпартійної демократії.
У всіх нас одна мета – бути єдиною країною. У всіх нас одне бажання – бути сильними та мужніми у боротьбі за нашу державність. У всіх нас одна віра – українці і далі житимуть в Україні. Члени політичної сили вірять, що спільними зусиллями, терпінням і важкою працею, єдністю і силою духу ми зможемо захистити нашу країну, відновити її економічну могутність, вплив та авторитет; забезпечимо, щоб кожен громадянин нашої розмаїтої держави почувався комфортно і безпечно на своїй землі.
За 15 років своєї діяльності ВО “Батьківщина” змужніла, порозумнішала та набралася досвіду. На сьогоднішній день ВО “Батьківщина” - це одна з найбільш інтегрованих у європейські структури партій України. У той же період в Україні зійшли з політичної сцени такі потужні свого часу політичні сили, як Народний Рух України, Народний Союз “Наша Україна” , “Народна самооборона”, “Фронт Змін”, політичний альянс “За єдину Україну!”, Соціалістична партія України, “Сильна Україна”, “Партія Регіонів”, Комуністична партія України та інші.
Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” витримала випробування на зрілість, а що буде далі, покаже час.
Слава Україні!
Олександр КОЛІНЬКО,
голова фракції ВО «Батьківщина»
у Здолбунівській районній раді.

Comments are now closed for this entry