Виступ ансамблю спортивно-бального танцю “Ритм” у ДНЗ “Усмішка” м. Здолбунів.

Виступ ансамблю спортивно-бального танцю “Ритм” у ДНЗ “Усмішка” м. Здолбунів.

Жодне свято, жоден концерт у нашому місті не відбувається без виступу зразкового ансамблю спор­тив­­но-бального танцю “Ритм” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, який щоразу радує здолбунівчан своїми оригінальними номерами. Керує цим творчим колективом талановитий і досвідчений педагог Наталія Миколаївна Буздиган.
Шістдесят хлопчиків і дів­чаток різного віку, розподілених на три групи, із задоволенням проводять свій вільний час у танцювальному залі позашкільного закладу, освоюючи ази танцювального мистецтва. На заняттях Наталія Миколаївна доступно, тактовно і терпляче пояснює своїм вихованцям, як зробити, аби нескладні рухи набули магічності та заворожували глядача своєю красою і граційністю. Варто сказати, що це їй вдається, бо шанувальники творчості ансамблю зав­жди емоційно реагують на його виступи і щедро обдаровують “ритмівців” оплесками. Сприяють цьому і ефектні костюми, пошиття яких забезпечують батьки дітей.
У репертуарі колективу латино-американські та європейські танці, зокрема, ча-ча-ча, квік-степ, джайв, танго, вальс та ін. З творчістю “Ритму” знайомі не лише здолбунівчани. Так, юні танцюристи виступали зі своєю програмою у Дубенському коледжі культури і мистецтв РДГУ, у центрі творчості дітей та юнацтва м. Володимир-Волинський, брали участь у фестивалі танцювального мистецтва у Горбакові, де були переможцями. А цьогоріч на фестивалі “Таланти багатодітної родини” у м. Рівне колектив здобув приз глядацьких симпатій.
Керівник “Ритму” постійно слідкує за новинками, які з’являються на паркетах України і зарубіжжя, за перемінами в техніці бальних танців і запроваджує їх у своїй роботі. Це дає змогує Наталії Миколаївні та її вихованцям не стояти на місці, а навчатися новому, розвиватися і ще більше закохуватися у складне, але таке прекрасне мистецтво хореографії. Учасникам колективу і їх наставнику подобається жити в ритмі танцю. Разом вони і наше життя роблять гарнішим, яскравішим.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry