Саме сьогодні у школах нашого району лунає той останній дзвінок, який відділяє дитячі та юнацькі роки випускників від дорослого життя з серйозними рішеннями та вчинками.
Як повідомив в. о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Анатолій Демедюк, цього року на Здолбунівщині зі школою прощаються 366 випускників. Відзнаки про відмінне навчання отримають 29 одинадцятикласників і 20 з них зможуть похвалитися золотими медалями, а 9 - срібними.


31 травня у школах району відгомонять випускні вечори. А вже 3 червня на випускників одинадцятих класів, які планують вступати до вищих навчальних закладів, чекає перший тест зовнішнього незалежного оцінювання. Випускники Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступеня № 6 - срібні медалісти Анастасія Сокол та Ростислав Вишневський і голова учнівського комітету школи Наталія Якубчик (на фото) нині також активно готуються до ЗНО.
Сьогодні ж свято Останнього дзвоника проходить традиційно - з напутніми словами вчителів та мимовільними сльозами батьків. Хтось з випускників востаннє одягнув шкільну форму, інші домовилися відзначити це свято у вишиванках, які тепер є справжнім щирим трендом патріотизму. Але усіх, хто сьогодні стоїть на святковій лінійці, єднає надія на краще.
Цього року, як ніколи, кожен відчув цінність мирного неба, від якого залежить усе - і нинішнє, і прийдешнє. Важко усвідомити, що випускники у східних областях нашої країни деінде не проводять традиційні урочистості через страх втрапити під шалений обстріл бойовиків. Тому побажання жити у мирі звучить сьогодні напрочуд актуально. І ми сподіваємося, що життєва дорога випускників буремного 2014-го буде вдалою, спокійною та обов’язково щасливою.
Марина СТЕПАНЮК.

Comments are now closed for this entry