Хор музичної школи.

Уже понад тридцять років щовесни Мізоцька музична школа організовує у селищному будинку культури звітні концерти, даруючи глядачам радість і насолоду від спілкування з мистец­твом. Цьогоріч проведення концерту співпало з відзначенням Дня матері, тож упродовж свята на адресу найріднішої для кожного з нас людини лунало багато теп­лих, щирих слів.
Емоційно і яскраво звучали в ході концерту музичні та вокальні твори у виконанні учнівського ансамблю бандуристів, неодноразового призера обласних оглядів-конкурсів, дипломанта всеукраїнських та міжнародних фестивалів (керівник Ж. Ковальчук), дуету піаністів у складі Ірини Голуб та Наталії Феськової (клас викладача Н. Феськової), ансамблю скрипалів 1-го класу та інструментального ансамблю вчителів (кер. І. Ізотова), ансамблів баяністів та гітаристів (кер. В. Устянчук), вокальних ансамблів старших та молодшого класів (керівники відповідно М. Мосейчук та І. Мариніна), учнівського хору (кер. І. Мариніна), солістів Ігоря Мислінчука, Олександра Крушельницького, Анастасії Дікал.

 

Ансамбль бандуристів.


Високий професіоналізм продемонстрували і вчительські творчі колективи. Гідно оцінили глядачі сольний номер викладача по класу скрипки І. Ізотової, виступ дуету у складі М. Захарчука (клас кларнета) та О. Гефтер (клас гітари).
Учасники вчительського вокального ансамблю присвятили свій виступ великому українському генію Т. Г. Шевченку, 200-річчя від дня народження якого світ
відзначає цього року. А у виконанні вокально-інстру­мен­таль­ного ансамблю викладачів прозвучала пісня “А мати ходить на курган”, яка нагадала присутнім про Другу світову війну, що принесла на нашу землю біль і горе, а також про відзначення у травні Дня Перемоги.


Події в Україні не лишають байдужими не тільки громадян нашої держави, а й людей усього світу. І саме 11 травня 2014 року, привітавши всіх жінок зі святом Матері, ми не змогли не згадати матерів Небесної сотні. Для них, матусь наших героїв, тріо бандуристів музичної школи (кер. Ж. Ковальчук) подарувало пісню С. Фосенка “Не спи, моя рідна земле”.
На нашому святі були присутні голова райдержадміністрації О. Бухало, голова районної ради В. Тимощук, начальник відділу культури і туризму РДА О. Мазепа та Мізоцький селищний голова Б. Похилюк. Вони привітали всіх жінок зі святом Матері та вручили подарунки для музичної школи.
На завершення концерту виступив директор музичної школи А. Ольховець, який вручив вихованцям закладу грамоти за відмінне навчання, зразкову поведінку та активну участь у творчих колективах школи.
Музичне оформлення концерту забезпечив В. Стельмащук, а ведучою цього чудового свята, яке вкотре об’єднало усіх нас, була наша чарівна випускниця Оксана Стаднюк.
Людмила УСТЯНЧУК,
викладач Мізоцької музичної школи.

Comments are now closed for this entry