Свідченням того, що наш сільський голова дбає про ввірену йому громаду, є порядок у самому селі: на вулицях чисто, дороги висипані щебенем, впорядковано парк відпочинку ім. Т. Г. Шевченка. Благоустрій Глинська з кожним роком покращується. Вже й самі мешканці не забувають впорядковувати свої прибудинкові території.
Особливу увагу хочеться звернути на упорядковане кладовище. Його повністю огороджено, є два заїзди з воротами, підведено воду, вивезено сміття.
Дуже приємно нам, сельчанам, що, розуміючи значимість Великодніх свят, працівники установ сільської ради та їх керівники М. А. Петровський, В. О. Цибульська, В. І. Вишневська, О. О. Хандрук, О. П. Дацюк навели чистоту і порядок як у самих цих установах, так і на прилеглих до них територіях.


Сільський голова, поважаючи народні звичаї й традиції громади, побудував капличку на джерелі, яку освятили на честь Святих Апостолів Петра і Павла.
Приємно пройтися вулицями Глинська і в погожий день, і в негоду. Й усе це завдяки старанням очільника нашої територіальної громади Петра Леонтійовича Ольховця, який плідно працює сам і згуртовує навколо себе людей.
Мешканці Глинської
сільської ради.

Comments are now closed for this entry