Якість питної води – це те питання, яке цікавить кожного. І якщо в райцентрі ситуація в основному прогнозована, то в інших населених пунктах справи гірші. Про це йшлося 29 липня на сесії районної ради, де було проаналізовано хід виконання програми “Питна вода Здолбунівського району на 2006-2020 роки”, корегування та уточнення якої відбулося цьогоріч.
Впродовж останніх двох років Мізоцька селищна рада вирішує питання реконструкції артсвердловини та водонапірної башти колишньої філії Львівського заводу електроосвітлювальної арматури, що дозволить відмовитись від споживання води з артсвердловини ТОВ “НКТ”, утримувати стабільний тиск в мережі, зменшити кількість аварійних ситуацій. Проводились роботи із заміни водопровідної мережі по вул. Сурмичі, але санітарно-технічний стан її залишається незадовільним. Не вирішується питання передачі Мізоцького комунального водопроводу на баланс КП “Здолбунівводоканал” через невиконання технічних умов.
Давно назріла необхідність створити в районі постійно діючу бригаду з ліквідації аварійних ситуацій та ремонтів сільських водопровідних мереж. 
Лише на територіях Уїздецької, Богдашівської та Півченської сільських рад проведені ремонти павільйонів свердловин, зроблено ревізію запірної арматури. В інших радах посилаються на відсутність коштів для виконання цих робіт.
Досі не взято на баланс органів місцевого самоврядування сільські центра-лізовані водопроводи у Новосілках, Миротині та Івачкові.
Загалом, роботи з покращення якості питної води у районі тривають. Це питання перебуває на постійному контролі спеціалістів райсанепідемстанції. Вони провели цільові перевірки та переоблік підприємств, господарств усіх форм власності, які експлуатують централізовані системи господарсько-питного водопостачання.
Тамара ОКРУШКО.

Comments are now closed for this entry