Під час Тижня дитячого читання до нашої книгозбірні завітав український письменник, наш земляк, переможець у номінації «Краще видання для дітей» конкурсу «Краща книга Рівненщини-2012», директор літературного фестивалю для дітей «Дивокрай-2013» Сергій Гридін. Завітав, аби зустрітися з учнями 5-Б класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (класний керівник Т. І. Куць).
Письменник розповів школярам про свої книги. Діти дізналися, що перші три з них - «Федько, прибулець з Інтернету», «Федько у віртуальному місті», «Федько у пошуках чупакабри» - об’єднує спільний герой, незвичайний Інтернет-вірус Федько, який прибув у реальний світ та познайомився з двома цілком реальними хлопцями. А от наступні книги «Не такий» та «Мама по скайпу» написані вже для підлітків.
Сергій Гридін відповів на численні запитання від юних шанувальників його творчості та поділився задумами на майбутнє.
Також перед аудиторією виступила переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2014» Анастасія Москалюк - учениця 6 класу Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., яка продемонстувала присутнім образ не підступного, а кумедного і дуже милого комп’ютерного віруса Федька.
Кожна така зустріч з письменником додає бажання знайомитись з його творами, виховує інтерес та повагу до художнього слова, сприяє розвитку особистості, прищеплює дітям любов до читання.
Ольга ЛІТКОВСЬКА,
провідний бібліотекар
Здолбунівської РБДЮ.

Comments are now closed for this entry